GwiazdyJoanna Przetakiewicz zapozowała ze sławną biznesmenką. Między nimi jest ponad 10 lat różnicy

Joanna Przetakiewicz zapozowała ze sławną biznesmenką. Między nimi jest ponad 10 lat różnicy

Joanna Przetakiewicz zapozowała ze sławną biznesmenką. Między nimi jest ponad 10 lat różnicy
Źródło zdjęć: © East News
Aleksandra Hangel
11.10.2018 11:05, aktualizacja: 11.10.2018 11:31

"Wszystko jest możliwe. Trzeba tylko bardzo chcieć, wierzyć i zawalczyć. Nigdy się nie poddawać" - napisała projektantka.

Biznesmenka Anastasia Soare przyjechała do naszego kraju z okazji wprowadzenia jej marki do polskiej Sephory. Na ten dzień czekały miliony Polek. Ale tylko nieliczne osobistości show-biznesu i mediów miały okazję poznać kobietę osobiście. Należała do nich między innymi Joanna Przetakiewicz, która po spotkaniu opublikowała trzy zdjęcia z Soare i podzieliła się z fanami swoimi spostrzeżeniami.

"Miałam przyjemność powitać Anastasię Soare w sobotę po przylocie prosto z Londynu. Dziś już leci do Kanady. Potem do LA na dwa dni, potem do Azji na kolejne dwa dni itp itd. Energia atomowa. 25-letnia kariera dziewczyny z Rumunii która w 89 roku wylądowała w US nie mówiąc jeszcze po angielsku. Miała marzenia, wierzyła w siebie, uczyła się i ciężko pracowała. Wszystko zaczęło się bardzo skromnie. Od stylizacji brwi. Dziś jej firma kosmetyczna to ponad 340 milionów dolarów dochodu rocznie i ciagle rośnie. Listę przyjaciół otwiera Oprah Winfrey a cały świat jest w zasięgu ręki. Co najbardziej mnie ujęło - kwintesencja kobiecości, piękny i szczery uśmiech, wdzięk, optymizm, zero arogancji. Kobieta Nowej Ery" - napisała na swoim koncie na Instagramie projektantka.

"Wyjechała zachwycona urodą i osobowością Polek. Wierzmy w siebie" - dodała.

Ciekawym faktem jest to, że między paniami jest 11 lat różnicy wieku, a obydwie wyglądają na młodsze, niż są w rzeczywistości. Joanna Przetakiewicz w tym roku skończy 51 lat, a Anastasia Soare - 62.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta