ModaJolanta Kwaśniewska o stylu Agaty Dudy

Jolanta Kwaśniewska o stylu Agaty Dudy

27.10.2015 13:36, aktualizacja: 28.10.2015 09:30

Jolanta Kwaśniewska uważa, że Agata Duda ubiera się z klasą, a jeśli nad stylizacjami czuwa konkretna marka, to nawet jej trochę zazdrości.

Jolanta Kwaśniewska uważa, że Agata Duda ubiera się z klasą, a jeśli nad stylizacjami czuwa konkretna marka, to nawet jej trochę zazdrości.
- Dwukrotnie widziałam panią Dudę przed prezydenturą jej męża. Uważam, że jej grono doradców przygotowuje bardzo dobre stylizacje. Jeśli jeszcze jest marka, która ubiera panią prezydentową, to mogę tylko pozazdrościć - mówi Jolanta Kwaśniewska.

Media komentują każdy strój zaprezentowany przez Agatę Dudę. Pierwsza Dama lubi dopasowane i wyraziste kreacje. Zdaniem niektórych ekspertów inspiruje się stylizacjami żon amerykańskich prezydentów. Jak informowała prasa‚ nad jej wizerunkiem czuwa marka Mario Menezi.
Jolanta Kwaśniewska była pierwszą damą w latach 1994-2005. Po zakończeniu kadencji przez jej męża związała się ze stacją TVN Style, gdzie prowadziła program „Lekcja stylu”. Napisała kilka książek, m.in. „Lekcja stylu dla mężczyzn”, „Lekcja stylu dla par”. 5 listopada ukaże się jej kolejna publikacja pt. „Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie”.

Źródło artykułu:Newseria
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (138)
Zobacz także