Trwa ładowanie...
dmdgx2r

Joszko Broda ma 11 dzieci. Walczą z hejtem

Joszko i Debora Broda są małżeństwem od 19 lat, a także rodzicami 11 dzieci, 9 synów i 2 córek. Muzyk znany na całym świecie zdradził, jak reagują ludzie, gdy dowiadują się, ile mają dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joszko Broda z rodziną
Joszko Broda z rodziną (ONS.pl)
dmdgx2r

Rodzina wielodzietna

Joszko i Debora Brodowie są są rodzicami jedenaściorga dzieci. Mają powód do domu, ale okazje się, że często spotykają się ze złośliwościami, a nawet przejawami nienawiści. W wywiadzie dla "Faktu" muzyk z żoną Deborą opowiedzieli o tym. – Hejt towarzyszy mi od dzieciństwa, bo sama wychowałam się w takiej dużej rodzinie, byliśmy osaczeni. A już jako mama choćby w trakcie porodu Tosi zostałam skrytykowana przez panią doktor. Ludzie uważają, że mogą bez żadnego problemu powiedzieć, co chcą o wielodzietności. A my jesteśmy mniejszością i jak każda mniejszość mamy trudno – wyjaśnia Debora Broda.

Zobacz także: Przeżyłam wakacje z 7-osobową rodziną. Ten eksperyment uczy pokory

dmdgx2r

– Jak wy możecie mieć tyle dzieci? – słyszymy. Czasem w restauracji czujemy się, jakbyśmy byli okazem. Ktoś nie zerknie, tylko centralnie na nas patrzy, robi zdjęcie, a potem zaczyna się liczenie. I póki jeszcze liczą i patrzą, to jest w porządku. Ale jak zaczyna się agresywny komunikat pod naszym adresem, to boli – dodaje kobieta.

Przyznała również, że hejt nasilił się po wprowadzeniu programu 500 plus. Gdy poszli na lody odczuli złowrogie spojrzenia, że jedzą za pieniądze podatników. – Bo jest założenie, że my nie płacimy podatków, żyjemy wyłącznie z socjalu – kwituje żona muzyka.

Źródło: "Fakt"

Zobacz także: "Czy starać się o drugie dziecko?". Kobieta zastanawia się i narzeka na zarobki

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Z tymi co się znają – Natalia Hatalska

dmdgx2r

Podziel się opinią

Share

dmdgx2r

dmdgx2r