Blisko ludziJulia Kuczyńska zrobiła zdjęcie w parku. Oburzeni internauci grzmią w komentarzach

Julia Kuczyńska zrobiła zdjęcie w parku. Oburzeni internauci grzmią w komentarzach

Maffashion podpadła internautom
Maffashion podpadła internautom
Źródło zdjęć: © Instagram | Maffashion
11.08.2022 18:06

Julia Kuczyńska ma za sobą wiele trudnych tygodni. Kiedy emocje po rozstaniu celebrytki i Sebastiana Fabijańskiego nieco opadły, Maffashion zaczęła znów częściej udzielać się w mediach społecznościowych. Niestety nie wszystkie wpisy spodobały się internautom. Jeden z nich wywołał ogromną burzę i groźby... sądem.

Rozpad związku Maffashion z Sebastianem Fabijańskim odbił się w mediach szerokim echem. Artykuły dotyczące relacji tych dwojga oraz licznych kontrowersji wokół osoby zarówno aktora, jak i influencerki, trudno jest zliczyć. Kiedy wydawać się mogło, że medialne emocje nieco już opadły, na Instagramie Julii Kuczyńskiej wybuchł kolejny skandal. Internauci przyczepili się do fotografii, do której Maff pozowała w parku. Co tak oburzyło internetową społeczność?

Dodała wpis o letnim pikniku. Wystarczył jeden błąd

Maffashion uraczyła instagramowych obserwatorów zdjęciem przedstawiającym uśmiechniętą blogerkę na pikniku zrobionym wśród miejskiej zieleni. Jest piękne letnie słońce. Jest koc i przekąski.

"Aura wyjątkowo sprzyjająca plenerowym wypadom i piknikom na kocyku. Włoski styl jest mi bliski nie tylko ze względów modowych, ale uwielbiam też ich kuchnię. A jak włoskie przekąski i gastro klasyki, to i napoje muszą się zgadzać, zwłaszcza w tak upalne dni!" - pisze rozmarzona Maffashion.

Po tym iście sielankowym wstępie influencerka zareklamowała... piwo. W komentarzach zaś wylało się morze hejtu.

Promocji alkoholu mówię stanowcze "nie"

Internauci zauważają, że alkoholizm jest poważnym problemem społecznym, a jakiekolwiek reklamy jego spożywania nie są dobrym pomysłem. Zwłaszcza jeżeli do jego kupna zachęca innych wpływowa osoba, idolka młodszych pokoleń.

"Z całym szacunkiem, bo generalnie jesteś sensowną dziewczyną - promocji alkoholu mówię stanowcze "nie". W kraju, w którym jeździ tak wielu pijanych kierowców, tylu ludzi topi się po alkoholu, a tak wielu zaczyna dzień od "małpki", nie zrównujmy dobrej zabawy z alkoholem ";

"Z najnowszych badań wynika także, że nadużywanie alkoholu dotyczy ponad 2,5 mln Polaków. W rodzinach z problemem alkoholowym żyje 3-4 mln osób, w tym 1,5-2 mln dzieci. Z kolei 700-900 tys. osób w naszym kraju jest uzależnionych od alkoholu" - grzmią internauci.

To jednak niejedyny problem ze wpisem influencerki. Sporo osób zauważyło bowiem, że picie alkoholu w miejscach takich jak park miejski jest po prawnie zabronione.

"W upalne dni pijemy dużo wody, a nie piwko w plenerze. Mandaciku podczas sesyjki nie było?";

"Do prokuratury proponuje ja zgłosić. Łamanie ustawy wprost. Kara do pół miliona" - czytamy wśród licznych wypowiedzi.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także