Nie każdy wie, kim jest jej ojciec. To znany polityk

Nie każdy wie, kim jest jej ojciec. To znany polityk

Justyna Dobrosz-Oracz liczyła na nagrodę Mariusza Waltera
Justyna Dobrosz-Oracz liczyła na nagrodę Mariusza Waltera
Źródło zdjęć: © PAP | Paweł Kula
16.03.2024 11:25, aktualizacja: 16.03.2024 11:49

W piątkowy wieczór 15 marca odbyła się pierwsza gala wręczenia Nagród Mariusza Waltera. Wśród nominowanych znalazła się dziennikarka TVP Info i korespondentka sejmowa Justyna Dobrosz-Oracz. Nie otrzymała statuetki, ale i tak "czuje się wygrana". Prywatnie jest córką byłego posła, wicemarszałka Sejmu.

15 marca odbyła się pierwsza gala wręczenia Nagród Mariusza Waltera, która została zorganizowana przez Fundację im. Bożeny i Mariusza Walterów w celu docenienia osobowości dziennikarskich.

Na wydarzeniu brylowali m.in. Monika Olejnik, Anita Werner, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Krystyna Janda, Martyna Wojciechowska, Mariusz Szczygieł i Edward Miszczak z żoną Anną Cieślak. Galę poprowadził natomiast duet Grażyny Torbickiej i Piotra Kraśki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Justyna Dobrosz-Oracz czuje się wygrana

Wśród nominowanych osób znalazła się Justyna Dobrosz-Oracz. Jednak statuetkę dla Osobowości Medialnej Roku otrzymała ostatecznie Katarzyna Kasia z TVN24.

"Nie wygrałam, ale czuję się wygraną! Dziękuję państwu za wsparcie" – napisała Dobrosz-Oracz na Facebooku, jednocześnie gratulując kolegom z redakcji serwisu informacyjnego "19:30", który zwyciężyli w kategorii Wydarzenie Roku w Mediach. Na gali zaprezentowała się w zaskakującej kreacji z dekoltem do pępka.

Justyna Dobrosz-Oracz od dawna w mediach

Justyna Dobrosz-Oracz jest dziennikarką, prezenterką i korespondentką sejmową. W latach 2010-2016 pracowała w "Wiadomościach" TVP1. Potem przeszła do "Gazety Wyborczej", gdzie spędziła kolejnych osiem lat. Natomiast ostatnio zasiliła szeregi redakcji TVP Info.

Warto przypomnieć, że ojcem Justyny Dobrosz-Oracz jest prawnik i polityk Janusz Dobrosz – jeden z liderów Ligi Polskich Rodzin, wielokrotnie zasiadający w Sejmie jako poseł, a w latach 2006-2007 sprawujący nawet funkcję wicemarszałka.

Justyna Dobrosz-Oracz na gali wręczenia Nagród Mariusza Waltera
Justyna Dobrosz-Oracz na gali wręczenia Nagród Mariusza Waltera © AKPA | AKPA
Ojcem dziennikarki jest były polityk Janusz Dobrosz
Ojcem dziennikarki jest były polityk Janusz Dobrosz© PAP | Bartłomiej Zborowski

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP