Trwa ładowanie...

Kaja Godek o organizacjach feministycznych. "Są do delegalizacji"

Kaja Godek kilka dni temu stanęła przed sądem. W rozmowie z reporterem radia "Wnet.fm" opowiedziała o przebiegu rozprawy oraz poruszyła temat Planned Parenthood. Prezeska fundacji wypowiedziała się również na temat organizacji feministycznych.
Share
Kaja Godek o organizacjach feministycznych
Kaja Godek o organizacjach feministycznych Źródło: East News
d2v808g

27 maja Kaja Godek pojawiła się w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ. Przedstawiciele społeczności LGBT pozwali ją za słowa, że "geje chcą adoptować dzieci, by je molestować i gwałcić". Proces umorzono, ponieważ oskarżyciele nie udowodnili, że są homoseksualistami.

Kaja Godek o organizacjach feministycznych

W rozmowie z reporterem radia "wnet.fm" prezeska zachwycała się swoimi obrońcami oraz ubolewała, że rozprawa odbyła się bez publiczności. – Moi prawnicy na pierwszym posiedzeniu sądu już wnioskowali o umorzenie tej sprawy. I tutaj ogromny sukces, bo sąd się do tego przychylił. W zasadzie w krótkim uzasadnieniu przychylił się do argumentacji, powtarzał wręcz argumenty prawników – relacjonowała.

d2v808g

Reporter zapytał również o sprawę Planned Parenthood, amerykańskiej organizacji aborcyjnej, w której miał kwitnąć handel tkankami płodów. – Cała ta sytuacja wokół Planned Parenthood pokazuje jedno, że organizacje feministyczne są do delegalizacji. Nie dlatego, że ktoś tutaj chce dla kogoś źle. Tylko dlatego, że to są organizacje, które działają wbrew człowiekowi i jego prawom. Traktują właśnie ludzi, jak odpady medyczne, które można sprzedać z zyskiem. To też jest argument dla nich, żeby tych aborcji wykonywać więcej – mówiła Kaja Godek.

Prezeska fundacji uznała, że organizacje feministyczne nie są żadną wartością, żeby w debacie publicznej pojawiały się ich głosy. – To są ludzie, którzy chcą wszystkiego najgorszego i to dla osób najbardziej bezbronnych, najsłabszych i najbardziej potrzebujących – zakończyła.

Planned Parenthood handlowała organami abortowanych dzieci.Godek: Współpracowała z feministkami z PL

Nie chcesz, aby ominęły Cię kolejne filmy? Subskrybuj nasz kanał na YouTube! Nie zapomnij również udostępnić tego filmu! http://wnet.fm

d2v808g

Kaja Godek – działaczka pro-life

Kaja Godek komentuje sprawę swego procesu, który został umorzony przez sąd. W 2019 roku działaczka na antenie telewizji Polsat News powiedziała, że geje chcą adoptować dzieci, aby molestować je i gwałcić. Oskarżyło ją siedmiu mężczyzn o zniesławienie, powołując się na artykuł 212 kodeksu karnego. Oskarżający nie posiadali argumentów, że to ich dotyczyły zarzuty Kai Godek.

"Sąd przychylił się do argumentacji dwóch adwokatów, którzy w kilkadziesiąt minut rozbili argumentacje lewackiego ośrodka".

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych trolluje, jak mówi nasza rozmówczyni, polskie sądy wyszukując wpisy w internecie, które później zgłaszają przez słupy. Działaczka pro-life komentuje także sprawę handlu organami nienarodzonych dzieci przez amerykańską firmę Planned Parenthood.

d2v808g

https://wnet.fm/2020/05/29/kaja-godek-dlaczego-mozna-legalnie-wzywac-do-mordowania-dzieci-nienarodzonych/


- Strona: http://www.wnet.fm
- Facebooku: https://www.facebook.com/radiownet/
- Twitter: https://twitter.com/radiownet?lang=pl
- Instagram: https://www.instagram.com/radio_wnet/?hl=pl

Najprostszy sposób na przekazanie funduszy na rozwój WNET-u to darowizna.

Dane do przelewu:

Radio Wnet sp. z o.o.
ul. Zielna 39
00-108 Warszawa

nr konta: Alior Bank 84 2490 0005 0000 4600 1876 9190

w tytule wpisując „darowizna”.

**Zobacz także: Sezon ślubów przed nami. Wytyczne jeszcze w tym tygodniu

(( video_player http://wp.tv/?mid=2049304 true #adv=1# ))

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2v808g

Podziel się opinią

Share
d2v808g
d2v808g