Trwa ładowanie...
d21elp9

Kaja Godek stanęła przed sądem. Sprawa umorzona. "Wygraliśmy z LGBT"

27 maja Kaja Godek pojawiła się w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ. Przedstawiciele społeczności LGBT pozwali ją za słowa, że "geje chcą adoptować dzieci, by je molestować i gwałcić". Proces umorzono. "Stop dewiacji" – tak skomentował to kolega Godek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sprawa Godek umorzona
Sprawa Godek umorzona (East News)
d21elp9

Kaja Godek od lat zaciekle walczy o całkowity zakaz aborcji w Polsce, za cel obrała sobie również osoby homoseksualne. Rok temu, dyskutując o filmie braci Sekielskich w studiu Polsat News, działaczka pro-life stwierdziła: " Walka z pedofilią w Kościele i w każdym środowisku to musi być przede wszystkim ograniczenie wpływu homolobby i tego nie robi żadna siła polityczna dzisiaj w Polsce. Dlatego, że to pederastia jest wstępem do pedofilii i to pokazuje film braci Sekielskich".

Kaja Godek – sprawa w sądzie

Przedstawiciele LGBT wspierani przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożyli przeciwko Godek akt oskarżenia. Poczuli się przez nią obrażeni i powołali się na art. 212 kodeksu karnego (przestępstwo zniesławienia).

d21elp9

Sąd nie przyznał im jednak racji. Umorzył sprawę, ponieważ oskarżyciele nie udowodnili, że są homoseksualistami. Na to powoływała się obrona Godek. – Cieszę się, że prawda zwyciężyła. Nie możemy pozwolić, aby homoseksualne lobby zamykało nam usta w sprawach tak ważnych. Trzeba mówić głośno o tym, jak środowiska homoseksualne podchodzą do dzieci. Tylko twardy opór społeczny wobec pomysłów lobby LGBT może zagwarantować bezpieczeństwo tym dzieciom w przyszłości – stwierdziła po wyjściu z sądu.

Swoje zdanie wyraził również działacz z Fundacji Życie i Rodzina Krzysztof Kasprzak. "Proces Kai Godek za słowa, że 'geje chcą adoptować dzieci, by je molestować i gwałcić' umorzony! Skarżący nie udowodnili, że wypowiedź ich dotyczy (tj. że są gejami). Dziękujemy mec. Hubertowi Kubikowi i mec. Karolowi Peretowi! Wygraliśmy z LGBT!!!" – napisał na Twitterze, dodając w hasztagu: "Stop dewiacji".

d21elp9

Na stronie wspomnianej fundacji czytamy jeszcze, że środowisko Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych "znane jest z nękania osób o konserwatywnych poglądach". Napisano, że Ośrodek zebrał przypadkową grupę osób skrzykniętą w mediach społecznościowych, by podpisały się pod aktem oskarżenia. "Tak naprawdę nie wiadomo nawet, czy oskarżyciele to homoseksualiści…" – przekonują tzw. obrońcy życia.

Kaja Godek: in vitro powinno być nielegalne. "To patologia"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d21elp9

Podziel się opinią

Share
d21elp9
d21elp9