Trwa ładowanie...

Karolina Korwin-Piotrowska o szczepieniu i pielęgniarka. Była na Stadionie Narodowym

Karolina Korwin-Piotrowska jest już po drugiej dawce szczepionki i nie urywa radości na myśl o powrocie do pracy stacjonarnej, spotkaniach ze znajomymi i wakacjach. Dziennikarka poruszyła również temat pielęgniarek, które obchodzą swoje święto.

Share
Karolina Korwin-Piotrowska
Karolina Korwin-PiotrowskaŹródło: AKPA
d41njvc

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, ale coraz więcej Polaków już się zaszczepiło. Na obecną chwilę prawie 14 milionów. Wśród nich jest Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka przyjęła drugą dawkę w punkcie zorganizowanym na Stadionie Narodowym.

Dziennikarka uwieczniła moment, gdy pielęgniarka robiła jej zastrzyk.

d41njvc

"Pozwoli mi już umawiać się na czerwiec z przyjaciółmi, iść do pracy normalnie, a nie z sypialni do kuchni, skąd od października robimy poranki, pozwoli mi przestać się bać, ze ktoś przeze mnie zachoruje, że w końcu zachoruje sama, a szans wielkich na zwycięskie starcie z wirusem nie mam" - wyliczyła w opisie pod zdjęciem na Instagramie.

Korwin-Piotrowska zrobiła zdjęcie, chociaż teoretycznie nie wolno robić fotografii w takich miejscach. Jednak uprzejma pielęgniarka przymknęła oko. "Ok, ale niech pani zaznaczy, ze dzisiaj jest Międzynarodowy dzień Położnych i Pielęgniarek. Moje koleżanki po latach pracy dostają po 3 tysiące pensji. I tak nie może być. Bo jak nas zabraknie, to kto będzie wami się opiekował?" - przekazała dziennikarka.

Sprawnie na Narodowym

Problem niewystarczającego wynagrodzenia dla personelu medycznego to problem, który jest podnoszony od dawna, ale teraz, w czasie pandemii, jest szczególnie ważny, ponieważ wszyscy zrozumieli, jak bardzo potrzebna jest fachowa pomoc medyczna.

d41njvc

Korwin-Piotrowska przyznała, że na Stadionie Narodowym szczepienia idą bardzo sprawnie, dlatego tym bardziej warto doceniać osoby zaangażowane w cały proces. "Wszystko trwało niespełna pół godziny. Organizacja na Stadionie świetna. Wszystko gra. Wszyscy mili. Terytorialsi nadal przystojni. Dużo ludzi. Oby jak najwięcej" - podkreśliła.

Lek. Szprucińska zaszczepiła się, będąc w ciąży. Dziś mówi, dlaczego podjęła taką decyzję

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d41njvc

Podziel się opinią

Share
d41njvc
d41njvc