Blisko ludziKarolina Korwin Piotrowska wspomina spotkanie z Sophią Loren. 86-letnią aktorkę stawia za wzór

Karolina Korwin Piotrowska wspomina spotkanie z Sophią Loren. 86‑letnią aktorkę stawia za wzór

Karolina Korwin Piotrowska
Karolina Korwin Piotrowska
Źródło zdjęć: © ONS
21.09.2020 08:41

Karolina Korwin-Piotrowska na swoim profilu na Instagramie udostępniła archiwalne i współczesne zdjęcia Sophii Loren. W opisie postu dziennikarka zdradziła, jak wyglądało jej spotkanie z włoską divą i o czym rozmawiały.

Karolina Korwin Piotrowska podzieliła się na swoim Instagramie refleksją na temat kobiecości. Dziennikarka i felietonistka swoją myśl przekazała za pomocą archiwalnych i współczesnych zdjęć Sophii Loren, które uzupełniła relacją ze spotkania z ikoną światowego kina.

Karolina Korwin Piotrowska o tym, co powiedziała jej Sophia Loren

Na profilu Karoliny Korwin Piotrowskiej pojawiła się seria zdjęć Sophii Loren. Ułożone chronologicznie fotografie pokazują, jak przez lata zmieniała się gwiazda. Wśród kadrów z kultowych filmów z udziałem włoskiej ikony pojawiły się także dwa aktualne zdjęcia 86-latki. Korwin Piotrowska chciała w ten sposób przekazać pewną wiadomość.

"To jest Sophia Loren. Ma 86 lat" - zaczęła post Korwin Piotrowska. "Całe życie słyszała, że jest zbyt wysoka, zbyt gruba, ma zbyt duże biodra i biust, a grający z nią mężczyźni mają kompleksy, bo są zbyt niscy. Tylko, ze to ona przeszła do historii kina, a nie ci, którzy jej te brednie mówili" - pisze dziennikarka, po czym wspomina swoje potkanie z gwiazdą.

"Kiedyś ją spotkałam. Nigdy tego nie zapomnę. Rozmawiałyśmy o tym, jak ważna w życiu jest dobra kawa i jak gotować makaron. Bo kobiety takie, jak ona, czyli boginie, lubią makaron. Dużo makaronu" - zdradziła Korwin Piotrowska, zostawiając na koniec ważne przesłanie. "Dobrej nocy. Bądźcie dla siebie dobrzy" - podsumowała.

W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów na temat aktorki. "Kocham ją od zawsze. Jest cudowna, wspaniała i jako aktorka, i jako człowiek", "Ubóstwiałam, ubóstwiam i zawsze będę ubóstwiać", "Najpiękniejsza" - piszą obserwatorzy dziennikarki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także