Trwa ładowanie...
d4jt1n6

Karolina nie wie, co robić. "Mam teścia zboczeńca"

Karolina niedawno została mężatką. Razem ze swoim świeżo poślubionym ukochanym wprowadzili się do jego rodzinnego domu. Chociaż znała teściów przed ślubem i miała z nimi dobre relacje, nie spodziewała się, że źródłem jej problemów będzie teść.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karolina nie wie, co robić. Jej teść ją przeraża
Karolina nie wie, co robić. Jej teść ją przeraża (iStock.com)
d4jt1n6

Karolina przez wiele miesięcy planowała swój ślub. Dziewczyna nie zarabia wiele, podobnie jak jej partner, dlatego długo odkładali na ślub. Młodzi nie mogli liczyć na wsparcie rodziców, mimo to nie mieli do nich pretensji. Byli wdzięczni za to, że rodzice chłopaka oddali im jedno piętro w ich dużym, rodzinnym domu.

Po ślubie para od razu przeprowadziła się do wspólnego gniazdka. Karolina bardzo się cieszyła, że może urządzić wszystko tak, jak jej się podoba. Była też wdzięczna za to, że będzie miała teściów pod ręką, którzy będą mogli się zająć ich dzieckiem.

d4jt1n6

Na początku nic nie wskazywało na to, że mieszkanie z teściami będzie dla niej taką traumą. Zaczęło się niewinnie. Na początku teść często zaglądał do nich, gdy słyszał, że dziewczyna wychodzi spod prysznica. Potem kobieta zauważyła, że straszy pan lubi też wchodzić do ich sypialni. "Wydało mi się to dziwne, dlatego postanowiłam przyłapać go na gorącym uczynku. Gdy wychodziliśmy, zostawiłam włączonego laptopa z kamerką. Spodziewałam się, że zobaczę teścia, który podkrada nam pieniądze, albo grzebie w naszych drobiazgach, ale to, co obejrzałam było znacznie gorsze" – opisała na forum WP Kafeteria.

Kobieta po przejrzeniu nagrania długo nie mogła dojść do siebie. "Zobaczyłam, jak mój teść przegląda moją bieliznę. Miał przy tym taką obrzydliwą minę. Mam teścia zboczeńca" – napisała.

"Mam teścia zboczeńca"

Internauci byli w szoku po przeczytaniu historii dziewczyny. Nie mogli uwierzyć w postępowanie teścia. Wielu zarzuciło jej, że chce sprowokować czytelników.
"To jakieś niedorzeczne. Porozmawiaj z mężem, to jakaś chora sytuacja" – napisała internautka.

d4jt1n6

"Ja bym się od razu wyprowadziła. Dziwna sytuacja i jeszcze bardziej chory teść. Obrzydliwe" – odpowiedział następny internauta.

"Zabieraj rzeczy i uciekaj. Z mężem albo bez. To podchodzi pod molestowanie" - zauważył kolejny.

Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4jt1n6

Podziel się opinią

Share
d4jt1n6
d4jt1n6