Trwa ładowanie...
d3wti5n

Katarzyna Bosacka pokazała hejterów. "Zabierz się za robotę, kretynko"

"Przysłowiowy to z ciebie burak..." – zacytowała swoją hejterkę Katarzyna Bosacka, autorka programów w TVN Style. Do wiadomości dołączyła zdjęcie kobiety. Wcześniej pokazała jeszcze dwie osoby i to, co do niej napisały na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
 Katarzyna Bosacka walczy z hejterami
Katarzyna Bosacka walczy z hejterami (ONS.pl)
d3wti5n

Katarzyna Bosacka idzie w ślady Filipa Chajzera, Karoliny Korwin Piotrowskiej, Adama "Nergala" Darskiego czy Joanny Koroniewskiej. Zrobiła to, co oni – opublikowała wiadomości, które dostała od internautów i pokazała ich twarze.

"Przysłowiowy to z ciebie burak... sama się zabierz za robotę kretynko" – napisała do Bosackiej kobieta. Publiczny post telewizyjnej ekspertki zawiera też zrzut ekranu przykrej wiadomości.

Facebook.com

Kolejna fanka zaatakowała Bosacką, kiedy pisała o medycynie naturalnej, krytykując homeopatę Jerzego Ziębę. "Czemu w kraju, w którym rządzą Żydzi ktoś ma coś robić za darmo?" – zapytała hejterka. Inny z kolei stwierdził: "Dajesz d.py za kasę, szkoda".

d3wti5n
Facebook.com
Facebook.com

Katarzyna Bosacka przekonuje, że należy nagłaśniać tego typu ataki w sieci. "Niech wszyscy zobaczą te kulturalne twarze" – czytamy na jej facebookowym profilu. Pytanie, czy rzeczywiście to jedyny sposób na walkę z hejterami. Do tej pory okazywał się skuteczny, zazwyczaj kończył się błagalnymi wiadomościami hejterów do gwiazd o usunięcie ich wpisów i zdjęć. Niedawno rozmawialiśmy z hejterem Katarzyny Lubnauer, który płacząc przepraszał ją za naszym pośrednictwem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3wti5n

Podziel się opinią

Share

d3wti5n

d3wti5n