GwiazdyKatarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski doczekali się pseudonimu. Tak ich nazywają

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski doczekali się pseudonimu. Tak ich nazywają

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek są parą
Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek są parą
Źródło zdjęć: © AKPA
21.10.2022 13:12

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przestali ukrywać swój związek. Część komentatorów oburzyła się na parę, zarzucając im budowanie relacji na zdradzie oraz hipokryzję. Z drugiej strony pojawiło się także wiele gratulacji. Fani wymyślili nawet specjalny pseudonim dla swoich ulubieńców.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek przy okazji 40. urodzin aktorki postanowili przestać ukrywać swój związek. Para opublikowała wspólne selfie z wyjazdu do Izraela, udzieliła też pierwszego wywiadu na antenie "Pytania na śniadanie", gdzie obydwoje są gospodarzami.

- U nas miłość pojawia się na każdym kroku – czy to w Izraelu, czy w Autonomii Palestyńskiej – każde z tych miejsc przywodzi na myśl słowo "miłość". (…) Cudownie jest poznawać nowe miejsca i odkrywać na nowo te, które znamy, gdy towarzyszy nam ktoś, kogo się kocha. To jest najpiękniejszy czas - mówił Kurzajewski w rozmowie z Idą Nowakowską.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mają swoje przezwisko. Jak nazywają ich fani?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski swoim wyznaniem wywołali prawdziwe trzęsienie ziemi w mediach. Niektórzy byli oburzeni i zarzucali im hipokryzję oraz budowanie relacji na zdradzie. Krytykują też długie ukrywanie relacji przed światem, choćby wtedy, gdy Marcin Hakiel, były mąż Cichopek, zasugerował, że ich związek rozpadł się z powodu nowej miłości gwiazdy "M jak miłość".

Inni jednak mocno trzymają kciuki za parę, a pod pierwszym wspólnym postem, w którym ujawnili, że są razem, posypały się gratulacje. Na tym się jednak nie skończyło. Cichopek i Kurzajewski doczekali się wspólnego pseudonimu – fani zaczęli nazywać ich "Kurzopkami". Podobnych przezwisk powstałych od połączenia imion lub nazwisk doczekały się słynne pary w Hollywood, jak Brad Pitt i Angelina Jolie (Brangelina) czy Jennifer Loper i Ben Affleck (Bennifer).

Katarzyna Cichopek "otwiera w życiu nowy rozdział". Z optymizmem patrzy w przyszłość

Para planuje wspólną przyszłość. Niedawno w rozmowie z "Party" Cichopek aktorka ujawniła, że sama podchodzi do niej z dużym entuzjazmem i optymizmem.

"Skoczyłam 40 lat i czuję, że otwieram w życiu nowy rozdział. To, co było, zostawiam za sobą i z optymizmem patrzę w przyszłość. Sama jestem ciekawa, co mi przyniesie. Życzę sobie zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń, zwłaszcza podróżniczych i miłości" - stwierdziła Katarzyna Cichopek w rozmowie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta