Blisko ludziKatarzyna Cichopek w ostrej stylizacji. Promuje swój biznes

Katarzyna Cichopek w ostrej stylizacji. Promuje swój biznes

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek
Źródło zdjęć: © ONS
oprac. KSA
07.02.2021 10:24

Katarzyna Cichopek jest w show-biznesie od kilkunastu lat i nie zwalnia tempa. Aktorka występuje w serialu, prowadzi program śniadaniowy oraz prężnie działa na Instagramie. Właśnie pochwaliła się namiastką nowego projektu, gdzie możemy zobaczyć ją w wersji rockowej.

Katarzyna Cichopek odgrywa jedną z głównych ról w serialu "M jak Miłość". Zarówno postać Kingi Zduńskiej, jak i ona sama cechują się bardzo łagodnym usposobieniem. "Nie jestem żyletą i nie potrzebuję udawać, że jest inaczej" - powiedziała kilka miesięcy temu w rozmowie z WP Kobieta.

Charakter Katarzyny Cichopek widać również w jej stylizacjach. Aktorka często wybiera zwiewne, delikatne sukienki czy eleganckie płaszcze. W związku z tym internauci przetarli oczy ze zdumienia, gdy zobaczyli najnowszą fotografię Katarzyny Cichopek.

Aktora pręży się przed obiektywem w skórzanym wdzianku eksponującym biust, na szyi ma przykuwającą wzrok biżuterię, a na nosie ogromne czarne okulary ozdobione złotym łańcuszkiem.

Cichopek wyjawiła, że szykuje dla swoich fanów "petardę". Aktorka kilka miesięcy temu wystartowała z własną marką biżuterii, a zdjęcie jest zapowiedzią nowej kolekcji. "Mały zwiastun widzicie na tym zdjęciu, ale to nie koniec, będzie się działo" - zapewniła podekscytowana.

Autorska biżuteria Katarzyny Cichopek nosi nazwę "YA CICHOPEK", a założycielka tak określa swój projekt: "Kolekcja YA to coś, co przez lata tliło się w moim sercu. To zbiór obserwacji samej siebie oraz innych kobiet zmaterializowany w pięknej formie".

Źródło artykułu:WP Kobieta