Trwa ładowanie...

Katarzyna Nosowska o chorobach nowotworowych. "Nie należy traktować tego jako wyrok"

Katarzyna Nosowska uważa, że należy dbać o swoje zdrowie psychiczne. W ten sposób jesteśmy w stanie uniknąć wielu poważnych chorób.
Share
Katarzyna Nosowska ma 48 lat
Katarzyna Nosowska ma 48 latŹródło: ONS.pl
d2kuo37

Katarzyna Nosowska o chorobach nowotworowych

Ostatnio głośno było o chorej na raka piersi dziennikarce Annie Puśleckiej, która walczy o refundację drogich leków. To już kolejna znana osoba, która publicznie powiedziała o swojej chorobie. O tym, że poważne dolegliwości przestają być tematem tabu, rozmawiała również Katarzyna Nosowska z portalem Plejada. Wokalistka uważa, że nie należy traktować raka jako wyroku. Może on być lekcją, która pozwoli dostrzec, co jest w życiu ważne. Nosowska zapytana została również o to, czy robi regularne badania.

d2kuo37

Katarzyna Nosowska o zdrowiu

"Zdrowie nie jest obojętnym tematem. Należę jednak do frakcji osób, które uważają, że pierwszym krokiem do zdrowia jest zadbanie o psychikę. Wydaje mi się, że jeżeli z czułością i pieczołowitością zadbamy, to minimalizujemy tym samym możliwość zachorowania na bardzo wiele chorób" – powiedziała. Wokalistka dodała, że z honorem przyjmie każdą propozycję losu dotyczącą mojego zdrowia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2kuo37

Podziel się opinią

Share
d2kuo37
d2kuo37