Blisko ludziKatarzyna Skrzynecka wraca do Polski w wielkim dzbanie? Zdjęcie rozbawiło fanów

Katarzyna Skrzynecka wraca do Polski w wielkim dzbanie? Zdjęcie rozbawiło fanów

Katarzyna Skrzynecka wypoczywa w Grecji
Katarzyna Skrzynecka wypoczywa w Grecji

11.09.2020 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Skrzynecka ostatnie dni lata spędzała z rodziną w słonecznej Grecji. Codziennie publikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcia rajskich widoków. Niestety urlop się skończył i przyszedł czas na powrót do Polski. Pożegnała się z wakacjami w żartobliwy sposób.

Katarzyna Skrzynecka na początku pandemii obawiała się, że będzie zmuszona odwołać swoje zagraniczne wojaże. "W tym roku pewnie nie będzie nas stać na żaden wyjazd wakacyjny" – martwiła się. Jednak z czasem porzuciła te obawy i najpierw chwaliła się fanom zdjęciami ze słonecznej Hiszpanii, a później z Grecji.

To właśnie tam od kilku dni żegna się ze swoją ukochaną Kretą. Opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie wzburzonego morza i wyznała, że na takie wakacje czekała przez cały rok. Z żalem przyjmuje nieuchronny czas rozstania i fakt, że musi powrócić do polskiej rzeczywistości.

"7 dni ukochanej Grecji, na którą czekam z tęsknotą błękitnej duszy cały rok, szybko minęło... Wyspa żegna nas rzadko spotykanym tu latem wzburzonym morzem. Żal się pożegnać. See you next year" – napisała pod filmikiem.

Dziś nostalgia minęła, a został jedynie dobry humor. Podzieliła się z fanami już prawdopodobnie jednym z ostatnich zdjęć z wakacji i wywołała nim sporo zamieszania.

Katarzyna Skrzynecka wraca do Polski

Nikt nie lubi ostatniego dnia urlopu. Katarzyna Skrzynecka znalazła sposób, żeby rozpacz przemienić w śmiech. Najnowszy post na swoim profilu na Instagramie zilustrowała nietypową fotografią. Widzimy Skrzynecką, a właściwie jej głowę, wystającą z pokaźnych rozmiarów glinianego dzbana. Trzeba przyznać, że wykazała się kreatywnością, fani gratulują jej też dystansu.

"Zazwyczaj dzbany i ceramika podróżują w skrzynkach, ale można odwrotnie. Opcja powrotu do kraju uwieńczona sukcesem" – zażartowała.

Zdjęcie rozbawiło fanów. "Pani Kasiu, uwielbiam za całokształt! Za optymizm, dystans i poczucie humoru", "cudownie, Kasia jak zwykle z poczuciem humoru", "brawo za kreatywność" – komentowali, doceniając jej poczucie humoru.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)