Blisko ludziKate i William poszli na oficjalne spotkanie. Zdjęcie ich filiżanek z herbatą poruszyło internautów

Kate i William poszli na oficjalne spotkanie. Zdjęcie ich filiżanek z herbatą poruszyło internautów

Kate i William poszli na oficjalne spotkanie. Zdjęcie ich filiżanek z herbatą poruszyło internautów
Źródło zdjęć: © Getty Images
04.03.2020 16:53, aktualizacja: 04.03.2020 20:41

Książę William i Kate Middleton od dawna angażują się w inicjatywy dotyczące zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Przy okazji wizyty w Irlandii odwiedzili ośrodek Jigsaw. Zaserwowano im "królewską herbatę".

Trwa trzydniowa wizyta księcia Williama i księżnej Kate w Irlandii. 4 marca odwiedzili największą fundację zajmującą się zdrowiem psychicznym młodzieży.

Kate Middleton i książę William podczas popołudniowej herbatki

Tym razem to nie działalność charytatywna, a zawartość kubków księcia Williama i księżnej Kate była w centrum uwagi. Okazuje się, że para książęca uwielbia pić herbatę serwowaną w bardzo specyficzny sposób. Podczas wizyty w ośrodku Jigsaw otrzymali filiżanki z naparem. Obok postawiono mleko do herbaty, by przyrządzili sobie bawarkę.

Para książęca dodała tylko po kropli mleka do herbaty. Tak, jak lubią. Dziennikarka, która przeprowadzała z nimi wywiad, opublikowała na Twitterze zdjęcie ich kubków. Internauci w komentarzach rozpisują się na temat głębokiego koloru herbaty. "Wygląda jak gorąca czekolada" – czytamy. Królewski napój został zaserwowany w kubkach z napisem "Jeden dobry dorosły". Tak nazywa się kluczowa inicjatywa Jigsaw.

"One Good Adult" to projekt zainicjowany przez stowarzyszenie zdrowia psychicznego, którego celem jest rozpowszechnianie znaczenia tego hasła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta