GwiazdyKayah zbojkotowana przez fotoreporterów w Sopocie. Doszło do nieprzyjemnej sytuacji

Kayah zbojkotowana przez fotoreporterów w Sopocie. Doszło do nieprzyjemnej sytuacji

Kayah zbojkotowana przez fotoreporterów w Sopocie
Kayah zbojkotowana przez fotoreporterów w Sopocie
Źródło zdjęć: © East News
17.08.2022 12:09, aktualizacja: 17.08.2022 13:11

Pierwszy dzień Top of the Top Sopot Festival 2022 już za nami, a jedną z gwiazd, które pojawiły się na sopockiej scenie była Kayah. Jak twierdzi Pudelek, kiedy wokalistka wybrała się na ściankę, nie zdobyła tak wielkiego zainteresowania fotoreporterów. Wszystko przez sytuację z maja tego roku.

Top of the Top Sopot Festival, jak co roku, przyciąga największe gwiazdy. W tym na scenie w Operze Leśnej pojawiła się już m.in. Kayah, która wystąpiła w towarzystwie innych polskich artystów - Mery Spolsky i Igora Herbuta z zespołu LemON. Artystka zaśpiewała swoje największe hity, po czym wybrała się na ściankę. Tam doszło do niecodziennej sytuacji z udziałem fotoreporterów.

Kayah na Top of the Top Sopot Festival 2022
Kayah na Top of the Top Sopot Festival 2022© East News | Piotr Matusewicz

Kayah zbojkotowana przez fotoreporterów w Sopocie

Jak donosi Pudelek, gdy Kayah pojawiła się na ściance, czekał na nią wyłącznie jeden fotograf.

- Inni fotoreporterzy nawet nie podeszli pod ściankę. Nie mieli ochoty - twierdzi źródło Pudelka.

Dlaczego tak się stało? Wszystko przez sytuację z maja tego roku, kiedy wokalistka, bez powodu, obraziła akredytowanych fotografów na innym festiwalu zorganizowanym w Operze Leśnej. Z jej ust padły niemiłe i wyjątkowo niegrzeczne słowa skierowane w ich stronę.

Kayah do fotoreporterów: Nie zes*ajcie się

W maju tego roku Kayah otworzyła drugi dzień Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Choć występując na scenie była raczej w dobrym humorze, tuż przed występem nie tryskała niestety radością. Gdy przyjechała pod Operę Leśną, minęła stanowisko z zaproszonymi na to wydarzenie fotoreporterami. Przechodząc koło nich, niezadowolona z ich obecności, postanowiła krzyknąć: "Nie zes*ajcie się", a następnie zakryła twarz torbą.

Kayah do fotoreporterów: Nie zes*ajcie się
Kayah do fotoreporterów: Nie zes*ajcie się© AKPA | AKPA

Z informacji ujawnionych wówczas przez "Fakt", wokalistka nie pojawiła się również po występie na polsatowskim festiwalu na ściance i odmówiła z góry jakichkolwiek zdjęć. Przypomnijmy jednak, że tak samo, jak obrażeni przez nią fotoreporterzy, była w pracy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta