Klaudia z "Rolnika" ma znaną kuzynkę. Widzicie podobieństwo?

Klaudia z "Rolnika" ma znaną kuzynkę. Widzicie podobieństwo?

Klaudia z "Rolnika" ma znaną kuzynkę
Klaudia z "Rolnika" ma znaną kuzynkę
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
06.03.2024 08:58, aktualizacja: 06.03.2024 09:18

Niedawno instagramowi obserwatorzy rolniczki Klaudii mogli nieźle się zdziwić. Podczas jednej z relacji pojawiło się bowiem zdjęcie uczestniczki programu "Rolnik szuka żony", Valentyna i... znanej aktorki. Spotkanie tej trójki nie było przypadkowe.

"Rolnik szuka żony" to format, który cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. Część uczestników programu po zakończeniu nagrań prężnie działa w mediach społecznościowych, utrzymując w ten sposób kontakt z wiernymi fanami. Do tej grupy zaliczają się Klaudia i Valentyn. Para poznała się dzięki "Rolnikowi". Zakochani nie kryją, że są bardzo szczęśliwi. Nie tak dawno rolniczka dodała zaskakujący wpis do instagramowej relacji. W domu rolniczki pojawiła się polska aktorka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zapozowali razem do zdjęcia. To rodzina Klaudii

Na wspomnianej fotografii zobaczymy Klaudię, Valentyna oraz... Joannę Jarmołowicz! "Kuzyneczka" - dodała podpis rolniczka, udostępniając zdjęcie z relacji aktorki "M jak miłość" na swoim koncie. Okazuje się, że panie niegdyś mieszkały nie tak daleko od siebie.

Klaudia z "Rolnika"  ma znaną kuzynkę
Klaudia z "Rolnika" ma znaną kuzynkę© Instagram

To nie pierwszy raz, kiedy uczestników programu "Rolnik szuka żony" łączy coś z osobami, które pojawiły się w świecie show-biznesu. Okazało się, że Kamila Boś z jednej z poprzednich edycji formatu, jest siostrą Mateusza Dymidziuka. Mężczyzna zagrał w kilku filmach, m.in. produkcji "Bad Boy" oraz "Pokolenie Ikea".

Miłość kwitnie

Co słychać u samej pary? Klaudia i Valentyn dość często publikują wspólne zdjęcia na Instagramie, nie kryjąc się ze swoim uczuciem. Zakochani mieszkają razem i zapoznali ze sobą swoich rodziców.

"Dogadali się bez najmniejszego problemu (...). Ostatnio byliśmy na spływie kajakowym razem z naszymi rodzicami, którzy bez trudu znaleźli wspólny język" - podkreśliła rolniczka w rozmowie z "Na żywo".

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta