Trwa ładowanie...

Kobiety o tych imionach to najlepsze żony. Krótka lista

Podobno ciężko znaleźć dobrą żonę. Partnerzy nie potrafią się porozumieć, związki się rozpadają… A przecież to wszystko może być takie proste - twierdzą niektórzy. Podobno wystarczy zwrócić uwagę na imię potencjalnej kandydatki.

Co o kandydatce na żonę mówi jej imię?Co o kandydatce na żonę mówi jej imię?Źródło: Adobe Stock
d1amjgf
d1amjgf

W imionach jest zaklęta wielka siła. Wierzono w to już od dawna, dlatego do procesu wybierania imienia dla dziecka podchodzono bardzo poważnie. Istniało nawet przekonanie, że znając czyjeś imię, można na niego wpływać, więc często publicznie posługiwano się innym, a drugie – sekretne – zachowywano dla siebie. Dzisiaj nadal uważamy, że imiona mają wielką moc i mogą dużo powiedzieć o charakterze osoby, która je nosi.

Poszukiwanie idealnej żony nie jest łatwe

Mężczyźni mają wygórowane wymagania. Pożądają kobiety jednocześnie pięknej, mądrej, miłej, uczynnej, pracowitej i oszczędnej. Niestety, panowie często za bardzo skupiają się na cechach zewnętrznych, zapominając o tym, co najważniejsze. Bardzo istotny jest charakter osoby, z którą zamierzamy spędzić całe życie, jej poczucie humoru i wartości, które wyznaje.

Uroda przemija, wewnętrzna siła nie. Pozwala z uśmiechem walczyć z przeciwnościami, bo przecież małżeństwo to nie tylko radości, ale i smutki. Dlatego warto mieć u boku partnera, z którym przetrwamy każdą burzę.

Najlepsze żony noszą takie imiona

Anna to kobieta o pięknej i wrażliwej duszy. Kto ma ją u boku, ten nigdy nie będzie nieszczęśliwy, bo Anna rozjaśnia sobą każde pomieszczenie, w jakim się znajdzie. Ma w sobie wielką siłę i wartości moralne, którym pozostaje wierna przez całe życie. Anny są lojalne i uczciwe, a do tego kochają przez całe życie.

d1amjgf

Zuzanna jest bardzo rodzinna. Marzy o tym, aby stworzyć szczęśliwy dom pełen dzieci i zwierząt, w którym wszyscy będą się nawzajem kochać i szanować. Zuzie są bardzo wrażliwe, dlatego trzeba uważać, żeby nie zranić ich uczuć ani nie zdradzić zaufania. Zranione nie wybaczają łatwo, trzeba się o to postarać.

Kto zdobędzie uczucie Eweliny, może się uważać za szczęściarza. To kobieta dobra, empatyczna i ciepła. W małżeństwie zależy jej na dopasowaniu charakterów, dlatego czasem długo poszukuje idealnego partnera. Ale gdy już go znajdzie, chętnie przychyli mu nieba, bo nikt nie potrafi zadbać o bliską osobę tak jak Ewelina.

Poznaj kobiety, z którymi stworzysz szczęśliwą rodzinę

Ada jest bardzo pracowita. Zależy jej na tym, aby rodzina działała jak dobrze naoliwiona maszyna. Z przyjemnością zajmie się mężem i dziećmi, bo w ten sposób najlepiej się realizuje. To kobieta, która zawsze stanie po stronie swoich najbliższych i będzie bronić dobra rodziny do upadłego.

d1amjgf

Grażyna to prawdziwy anioł ogniska domowego. Zwykle zakłada rodzinę wcześnie, ponieważ jest kobietą bardzo dojrzałą – dojrzalszą niż jej rówieśniczki. Mąż na pewno doceni jej łagodny charakter oraz skłonność do poświęcania się. Grażyny nigdy nie narzekają, a do rodziny wnoszą pogodę ducha i dobry humor.

Kolejną doskonałą żoną będzie Izabela, która za swoimi najbliższymi skoczyłaby w ogień. To kobieta obdarzona delikatnością i urokiem osobistym, który robi wyjątkowe wrażenie na mężczyznach. Ona jednak szuka tego jedynego, żeby stworzyć z nim dom. Ma niezwykłe podejście do dzieci, które wprost ją uwielbiają.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1amjgf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1amjgf