Blisko ludziKolor i seks

Kolor i seks

Kolor i seks
11.04.2008 14:51, aktualizacja: 26.06.2010 19:02

Wydawałoby się, że kolor i seks mają mało wspólnego. Mówiąc o seksie myślimy o pozycjach, o uczuciu, o pasji, ale o kolorach? Niekoniecznie. A przecież to, jaki kolor lubisz może zdradzić, jaką kochanką jesteś.

Wydawałoby się, że kolor i seks mają mało wspólnego. Mówiąc o seksie myślimy o pozycjach, o uczuciu, o pasji, ale o kolorach? Niekoniecznie. A przecież to, jaki kolor lubisz może zdradzić, jaką kochanką jesteś.

Wybierz swój ulubiony kolor i sprawdź, co on oznacza. Proponujemy podejść do tego testu, jak do zabawy, czyli z przymrużeniem oka, ale kto wie… Może to prawda? Oceń sama.

Czerwony – ludzie, którzy lubią kolor czerwony są wielkimi pasjonatami seksu. Potrafią być nawet gwałtowni w swej namiętności. Łatwo się podniecają i chętnie oddają się najbardziej wyuzdanym igraszkom łóżkowym. Dla nich seks to przygoda, wyzwanie. Uwielbiają eksperymentować i próbować nowych rzeczy. Jeśli ktoś jest szalonym kochankiem, to na pewno lubi kolor czerwony. Łatwo zapalić w nich pożądanie, ale trudno zgasić. Lepiej z nimi nie igrać.

Biały – są to osoby odznaczające się niezwykłą czystością. Dla nich seks może być czymś sprośnym, brudnym, a nawet bluźnierczym. Patrzą na seks, jako na coś grzesznego. Uprawiają seks wtedy, gdy wszyscy śpią. Osoby te w życiu nie spróbują seksu oralnego. Zawsze będą się myć przed seksem, jak i po seksie. Kobiety lubiące biały rozbierają się tylko przy zgaszonym świetle.

Niebieski – ludzie lubiący kolor niebieski są łagodnymi i romantycznymi kochankami. To są ludzie, którzy są wspaniałymi partnerami, zawsze nastawionymi na zaspokajanie drugiej osoby. Dla nich seks jest wielkim zaszczytem i sztuką. Ars amandi jest dla nich elegancką i piękną grą między dwoma ludźmi. Jest radością samą w sobie. Dążą do satysfakcji partnera. Przywiązują dużą wagę do gry wstępnej, samego aktu seksualnego, jak i tego co się dzieje po. W małżeństwie są lojalnymi i oddanymi partnerami.

ZOBACZ TEŻ:

SEKS WEDŁUG SWINGERSÓW Zielony – miłośnicy zielonego mają czyste i niewinne podejście do seksu. Kobiety, które lubią kolor zielony zawsze będą uprawiać seks, jakby były dziewicami. Mężczyźni zaś mogą wyglądać nieco na niezgrabnych, ale robią to z wielkim urokiem. Zieloni kochankowie są delikatni, oddani i wczuwający się. Są bardzo oddani tej osobie, którą kochają. Nie wyobrażają sobie uprawiać seksu dla sportu. Tylko tą osobę obdarzą tą przyjemnością, którą naprawdę kochają.

Purpurowy – ludzie lubiący kolor fioletowy uważają, że seks to strata czasu i nie ma co zawracać sobie nim głowy. Zwracają ciągle uwagę na to, jak wyglądają. Kobieta lubiąca kolor fioletowy. zanim pójdzie do łóżka, musi poprawić makijaż, włosy i dopiero wtedy, gdy stwierdzi, że wygląda dobrze może rozpocząć łóżkowe igraszki. Z kolei dla mężczyzn lubiących fiolet, seks to może być dobra inwestycja biznesowa. Jeśli im się opłaca, to się zgodzą, ale jeśli nie, to nie będą tracić czasu na głupoty.

Żółty – jeśli twoim ulubionym kolorem jest żółty, to jesteś uległa. Prawdopodobnie to twój mężczyzna jest tym, który inicjuje seks. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że ludzie są pasywni lub aktywni, to żółci należą do pasywnych. Prawdopodobnie taka osoba, rzadko kiedy oddaje się przeżywaniu seksu dogłębnie, ale nigdy też nie odmówi go osobie, którą podziwia, czy lubi. Taka osoba często skupia się na zadowoleniu partnera nie zwracając uwagi na swoje potrzeby.

Czarny – ludzie lubiący kolor czarny zazwyczaj mają dosyć wyuzdany i perwersyjny seks. Używają seksu do wyładowania swojej frustracji, czy nawet agresji. Potrafią być sadystyczni, egoistyczni. Łamią serca bez skrupułów. Policyjne statystki pełne są osób, które lubią właśnie kolor czarny.

Różowy – to kolor flirciarzy i playboyów. Nie dziwi fakt, że większość prostytutek lubi właśnie ten kolor. Kobiety lubiące ten kolor często flirtują, uwodzą mężczyzn, ale więcej w tym obiecywania, niż spełniania tychże obietnic. Jeśli przychodzi co do czego, to grają na zwłokę. Mężczyźni zaś mogą umówić się na randkę z trzema kobietami w tym samym czasie, ale nie przyjść na ani jedną, bo właśnie poznali po drodze kolejną kobietę.

Pomarańczowy – jeśli spotkasz kogoś, kto będzie na wszelkie sposoby wymieniał słowo „ja”, to zapewne będzie to osoba lubiąca kolor pomarańczowy. Jak uprawiają seks takie osoby? To dramatyczna sztuka, z nimi w roli głównej. Uwielbiają grę wstępną, podczas której szepczą do ucha to i owo. Są mistrzami w udawaniu orgazmu. Nigdy nie przyznają się, że coś było nie tak. Do końca będą grać rolę gwiazdy, która odnosi zawsze sukcesy. Dzięki temu pozbawiają się możliwości przeżycia udanego seksu.

ZOBACZ TEŻ:

Źródło artykułu:WP Kobieta