Trwa ładowanie...

Kolor włosów wpływa na to, kogo przyciągasz? Tiktokerka sprawdziła to na sobie

"Atrakcyjniejsze są brunetki czy blondynki?" – to, można powiedzieć, "odwieczny" dylemat wielu osób. Użytkowniczka TikToka opublikowała nagranie, w którym opisała swoje doświadczenia i stwierdziła, że kolor włosów faktycznie wpływał na to, jakich mężczyzn przyciągała.

Share
Użytkowniczka Tik Toka sprawdziła, jakich mężczyzn przyciągała jako brunetka i jako blondynka (Zdjęcie ilustracyjne)Użytkowniczka Tik Toka sprawdziła, jakich mężczyzn przyciągała jako brunetka i jako blondynka (Zdjęcie ilustracyjne)Źródło: Pixabay
d2iiv0j

To, czy ktoś jest dla kogoś atrakcyjny, zależy od wielu czynników. Niewątpliwie jedną z pierwszych kwestii, na którą zwraca się uwagę, jest wygląd drugiego człowieka i choć jego wpływ staje się mniej istotny, gdy ludzie się poznają, przyciąganie fizyczne jest ważnym elementem, szczególnie na początku relacji.

Jeśli chodzi o randki, to każdy człowiek ma więc pewien typ, na który w pierwszej kolejności zwraca uwagę, stąd wśród wielu osób popularne pytanie - czy mężczyźni wolą blondynki, czy brunetki? Maddie Taylor, w opublikowanym na TikToku filmiku, podzieliła się z użytkownikami serwisu swoimi obserwacjami na ten temat.

Kolor włosów wpływa na to, kogo przyciągamy?

Stereotypowo mówi się, że blondynki są bardziej zabawne, rozrywkowe, a brunetki spokojne i inteligentne. Można więc odwrócić sytuację i sprawdzić, jaki typ mężczyzn wybiera pierwsze, a jaki drugie. To też zrobiła Maddie Taylor.

d2iiv0j

Kobieta w swoim życiu była zarówno blondynka, jak i brunetką. Stwierdziła, że kolor włosów miał wpływ na to, jakich mężczyzn do siebie przyciąga. I tak - jako blondynka przyciągała do siebie więcej kandydatów, jednak gdy była brunetką, poznała więcej atrakcyjnych mężczyzn.

"To tylko moje doświadczenie, ale w zależności od kolorów włosów, przyciągałam różne typy mężczyzn" - stwierdziła.

Pod filmikiem pojawiło się wiele, bardzo różnych komentarzy. Część osób zgodziło się z Maddie, część miało kompletnie odwrotne doświadczenia. Pojawiły się także inne kwestie dotyczące wyglądu. "Mam to samo doświadczenie. Dodatkowo mężczyźni różnie reagują na długość włosów" - napisała. Jedna z użytkowniczek przyznała, że jako blondynka przyciągała bogatszych mężczyzn.

d2iiv0j

Warto pamiętać jednak, że każdy człowiek jest inny, ma własne preferencje i prawo do swojego zdania, które jednak nie powinno krzywdzić drugiej osoby. Dlatego warto wybierać dla siebie to, co sprawia, ze czujemy się dobrze, o czym napisała sama autorka powyższego filmiku, w odpowiedzi na negatywne komentarze niektórych internautów. "Po prostu robię to, w czym uważam, że wyglądam najlepiej" - dodała.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Najgłośniejsze zdrady w show-biznesie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2iiv0j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iiv0j
d2iiv0j