Blisko ludziKontrowersyjna stylizacja Ogórek. Jak wam się podoba?

Kontrowersyjna stylizacja Ogórek. Jak wam się podoba?

Magdalena Ogórek współprowadzi program "W Kontrze"
Magdalena Ogórek współprowadzi program "W Kontrze"
Kasia Niewiadomska

18.10.2020 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magdalena Ogórek wraz z Jarosławem Jakimowiczem prowadzi publicystyczny program "W Kontrze" na antenie TVP. Aktor na swoim profilu na Instagramie chwali się kolejnymi rekordami popularności. Na nowym zdjęciu opublikowanym przez Jakimowicza uwagę zwraca jednak przede wszystkim Ogórek i jej niecodzienna kreacja.

Magdalena Ogórek coraz częściej jest ostatnio na językach internautów. Uwagę odbiorców przykuwa przede wszystkim jej wygląd. Fani zwracają jej uwagę, że jest zbyt szczupła, choć nie brak też głosów wręcz przeciwnych – że wygląda fenomenalnie. Sama Ogórek odgryza się osobom, które komentują jej wagę pisząc, że ludziom z nadprogramowymi kilogramami się tego nie wytyka.

Kozaki Ogórek – hit czy kit?

Jarosław Jakimowicz, który wraz z Magdaleną Ogórek prowadzi publicystyczny program "W Kontrze", opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie. Prezenterka znów ściąga na siebie całą uwagę. Ogórek ma na sobie czarny t-shirt oraz jeansy, które giną ukryte pod kozakami. Czarne, mocno przylegające buty sięgają prezenterce do połowy uda. Efekt jest taki, że Magdalena Ogórek wygląda, jakby ubrała jeansowe shorty i grube rajstopy. Kreacja wydaje się być nieco zbyt odważna jak na program emitowany na antenie telewizji publicznej.

Kim jest Magdalena Ogórek?

Magdalena Ogórek jest doktorem nauk humanistycznych. Od 2008 do 2010 roku była zatrudniona w klubie poselskim Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W 2015 roku z ramienia tej partii kandydowała na stanowisko prezydenta RP. Uzyskała 353 883 głosy, co stanowiło 2,38 proc. wszystkich głosów oddanych w wyborach w 2015 roku. Po tej miażdżącej porażce Magdalena Ogórek zakończyła swoją współpracę z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. W 2016 roku została publicystką konserwatywnego tygodnika "Do Rzeczy", a rok później rozpoczęła swoją przygodę z Telewizją Polską, w której pracuje do dziś.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (180)