Trwa ładowanie...
charlotte

Koronawirus w szkole księcia George'a i księżniczki Charlotte? Panika w Pałacu Buckingham

Koronawirus rozprzestrzenia się na kolejne kraje. Liczba przypadków śmiertelnych przekroczyła na świecie liczbę 2800. Najtrudniejsza sytuacja na starym kontynencie jest we Włoszech. To stamtąd wróciło ostatnio czterech uczniów ze szkoły księcia George'a i księżniczki Charlotte. Dzieci pozostają w izolacji.

Share
Koronawirus w szkole księcia George'a i księżniczki Charlotte? Panika w Pałacu Buckingham
Źródło: Getty Images
d3wp8fp

W Wielkiej Brytanii nie wykryto przypadku zarażenia koronawirusem, jednak podobnie jak w innych krajach władze obawiają się go i wdrażają specjalne środki bezpieczeństwa. Do tej pory z powodu koronawirusa zamknięto w Anglii 14 szkół, a ponad 23 placówki odesłały uczniów do domu lub zarządziły kwarantannę.

Wrócili z wakacji we Włoszech

Jak wynika z doniesień prasowych, czterech uczniów ze szkoły księcia George'a i księżniczki Charlotte jest w izolacji, po tym jak wrócili z ferii we włoskich górach.Thomas’s Battersea, do której uczęszczają prawnuczek i prawnuczka królowej Elżbiety II, traktuje zagrożenie bardzo poważnie. Dwoje dzieci ma podobno objawy grypopodobne.

W Europie przypadki zachorowania na koronawirusa potwierdziły następujące kraje: Włochy, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Austria, Rosja, Szwajcaria, Belgia, Szwecja, Finlandia, Chorwacja, Macedonia Północna, Gruzja, Grecja, Rumunia, Norwegia, Dania i Estonia. Najtrudniejsza sytuacja jest we Włoszech, gdzie do tej pory zmarło z powodu zakażenia koronawirusem 12 osób.

W Holandii walczą o prawa "sexworkerów". Polskie prostytutki z tego kpią

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3wp8fp

Podziel się opinią

Share
d3wp8fp
d3wp8fp