Blisko ludziKrystyna Janda o swoich świętach. To będzie pierwsza Wielkanoc bez jej mamy

Krystyna Janda o swoich świętach. To będzie pierwsza Wielkanoc bez jej mamy

Krystyna Janda o swoich świętach. To będzie pierwsza Wielkanoc bez jej mamy
Źródło zdjęć: © ONS
12.04.2020 11:56, aktualizacja: 12.04.2020 16:17

Chociaż Wielkanoc to radosne święta, to Krystyna Janda nie ukrywa swojego smutku. W tym roku to ona pełni rolę gospodyni, po śmierci swojej mamy Zdzisławy. Aktorka mówi wprost, że boi się, że nie podoła temu wyzwaniu.

Tegoroczne święta Wielkanocne na długo zostaną nam w pamięci. Przez panującą pandemię trudno nam spotkać się z najbliższymi i wspólnie świętować. Krystyna Janda w tym roku po raz pierwszy nie spróbuje pysznych potraw przygotowanych przez jej mamę. Artystka pożegnała ją rok temu.

Krystyna Janda o swoich świętach Wielkanocnych

Krystyna Janda, choć nie kryje smutku, to stara się nie załamywać. Podjęła rękawicę i w tym roku to ona pełni role gospodyni. "Synowie przyjadą na Wielkanoc, ale nie będziemy się ściskać. Równo rok temu zmarła moja mama. Staram się jakoś ją zastąpić, odtworzyć jej smaki. Wygrzebałam zeszyty mamy z przepisami. Nie wiem, czy mi się udało. Zrobiłam pasztet, wiem tylko, że pasztet mamy miał ogromne ilości gałki muszkatołowej. Nie miałam jeszcze śmiałości go spróbować" - przyznała w rozmowie z Agatą Młynarską.

Pomimo starań i dokładnych przepisów aktorka nie ukrywa, że jej brak talentu kulinarnego nie ułatwia jej tego zadania. W rozmowie żartowała, że swoim dziełem pochwaliła się na popularnej stronie na Facebooku. "Wysyłam tam moje popisy kulinarne. Nikt nie mógł zgadnąć po zdjęciu, które wysyłam, czy to, co zrobiłam, to ciasto, czy mięso" – przyznała aktorka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl