Krystyna Przybylska wspomina córkę w dniu jej urodzin. Podzieliła się też przykrą wiadomością

Anna Przybylska kończyłaby dziś 44 lata
Anna Przybylska kończyłaby dziś 44 lata
Źródło zdjęć: © AKPA

26.12.2022 15:45, aktual.: 26.12.2022 16:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Przybylska obchodziłaby dziś 44. urodziny. Z tej okazji matka aktorki, Krystyna Przybylska, opublikowała na Facebooku krótki, acz znaczący post opatrzony zdjęciem. Wcześniej kobieta podzieliła się też smutną informacją. Oto jak spędza tegoroczne święta.

Anna Przybylska zmarła na raka trzustki. Od jej śmierci minęło już osiem lat. Matce aktorki, Krystynie Przybylskiej, nadal trudno jest pogodzić się ze stratą ukochanej córki. Kobieta stara się jednak wspominać tylko te dobre chwile, a i wnuczęta są dla niej dużym pocieszeniem.

Krystyna Przybylska wspomina córkę

"Pamiętam, jak mówiła: ‘Mamo, u nas będzie inna kolejność’, kiedy tłumaczyłam, że najpierw odchodzą rodzice, a potem dzieci. Ona to czuła. Dlatego nie chcę pamiętać jej z czasów choroby. Wolę przypominać sobie takie zabawne sytuacje" – wyznała w wywiadzie udzielonym dziennikarce "Vivy!".

"W dzieciach widzę Anię. Oliwka, mimo że przypomina dużo Jarka, to też jest to Ania. Widzę jej zachowania, uśmiechy. To cała Ania. Chłopcy są podobni, ale mają swoje oddzielne zainteresowania, a Oliwia poszła w ślady Ani. (…) Wnuki często przypominają mi Anię. To jest też dla mnie takie ukojenie. Nie mam córki, ale ta duża część jej jest w dzieciach" – powiedziała Krystyna Przybylska w tej samej rozmowie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nieszczęśliwe Boże Narodzenie u Krystyny Przybylskiej

Dziś Anna Przybylska obchodziłaby 44. urodziny. Aktorka urodziła się bowiem w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia w 1978 roku. W tym wyjątkowym dniu Krystyna Przybylska postanowiła napisać parę słów na swoim facebookowym profilu. "Aniu, dziś twoje urodziny. Miałam odebrać portret od naszej wspaniałej malarki Pani Jolanty Majcher. Tęsknimy". Post został opatrzony zdjęciem, na którym Krystyna Przybylska stoi obok portretu swojej córki.

Niestety tegoroczne święta nie są dla Krystyny Przybylskiej radosne. Nie tylko ze względu na rocznicę narodzin jej zmarłej córki. Kobieta w wigilię poinformowała bowiem, że zachorowała z wnukiem na COVID-19. "Nawet apetytu nie mamy. Czekamy na prezenty. A wam życzę tylko zdrowia" – napisała na Facebooku.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (80)
Zobacz także