Trwa ładowanie...

Książę Harry jest wściekły na Meghan? Chodzi o jej zachowanie

Wizyta w Londynie z okazji jubileuszu królowej Elżbiety II miała sprawić, że w głowie księcia Harry'ego pojawiły się ważne refleksje. Informator zagranicznego magazynu twierdzi, że brat księcia Williama wyraźnie odczuł to, że ludzie stracili do niego zaufanie. Sytuacji nie poprawiło zachowanie Meghan Markle, które mocno zdenerwowało jej męża.

Książę Harry żałuje swoich decyzji? Książę Harry żałuje swoich decyzji? Źródło: Getty Images, fot: Matt Dunham
d1mgis5
d1mgis5

Książę Harry nie mógł przegapić tej ważnej uroczystości. Jubileusz brytyjskiej monarchini stał się okazją do tego, aby syn księcia Karola zawitał w końcu do kraju i należycie przedstawił Elżbiecie II jej prawnuczkę. Niestety pobyt Harry'ego, Meghan Markle oraz ich dzieci w Wielkiej Brytanii nie należy do udanych. Osoby z bliskiego otoczenia małżeństwa mają twierdzić, że książę przeżywa poważny kryzys i złości się na żonę z powodu jej zachowania.

Meghan Markle podpadła mężowi. Co zrobiła?

Źródło magazynu "Woman's Day" zwróciło uwagę na to, że Meghan Markle w trakcie przejazdu samochodem otworzyła okno i uśmiechała się do zainteresowanych przechodniów, którzy przedtem uczestniczyli w paradzie "Trooping the Color". Ten jeden gest sprawił, że w oczach księcia Harry'ego straciła naprawdę wiele. W ten sposób Markle miała podważyć sądową batalię męża z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych o to, czy zasługuje wraz ze swoimi najbliższymi na ochronę Królewskiej Policji.

"Wyglądało na to, że wcale się nie martwiła o bardzo realne zagrożenia, z którymi się borykają" - stwierdził informator dla wspomnianego czasopisma.

d1mgis5

Ta sytuacja miała być zalążkiem do dalszych rozważań księcia Harry'ego, który zaczął podważać wiele życiowych decyzji.

Książę Harry ma powody do zmartwień?

Tuż po powrocie do Montecito, Harry'ego i Meghan przywitały informacje, które właśnie pojawiły się w prasie. Z pewnością wiadomości te nie były łatwe do przetrawienia. Magazyny zaczęły rozpisywać się na temat brytyjskiej rodziny królewskiej, która ma świetnie sobie radzić, mimo skandali wokół opuszczenia przez Harry'ego Wielkiej Brytanii.

"Netflix i Spotify walczą o treść, aby wypełnić umowę między nim i Meghan, a wydawca zamówił przepisanie jego pamiętników. Harry odgryzł raczej więcej, niż jest w stanie przeżuć, a jeśli miniony miesiąc jest czymś do przejścia, nie może już polegać na królewskim wsparciu. Zaczyna mu świtać, że popełnił ogromny błąd, podążając za Meghan do Ameryki i zrażając do siebie rodzinę" - sugeruje informator "Woman's Day".

d1mgis5

Jeżeli te pogłoski to prawda, książę Harry ma naprawdę gorszy czas w swoim życiu.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Lilibet Diana Mountbatten-Windsor. Co oznacza imię córki księcia Harry'ego i Meghan Markle?

d1mgis5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mgis5