GwiazdyKsiążę Karol tak zwrócił się do Camilli. Wszystko się nagrało. Diana była zażenowana

Książę Karol tak zwrócił się do Camilli. Wszystko się nagrało. Diana była zażenowana

Książę Karol tak zwrócił się do Camilli. Wszystko się nagrało. Diana była zażenowana
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz

21.07.2019 10:35, aktual.: 19.01.2022 09:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Księżna Diana od samego początku małżeństwa podejrzewała, że Karol ją zdradza. Dowód dostała w 1989 r., kiedy do mediów przedostał się zapis rozmowy księcia z Camillą Parker-Bowles. Jedno, bardzo śmiałe zdanie trafiło na czołówki gazet.

Książę Karol i Camilla – intymna rozmowa telefoniczna

#

Książę Karol nigdy specjalnie nie krył się ze swoją słabością do Camilli Parker-Bowles. Poznał ją na długo przed Dianą, ale według królowej, nie była wystarczająco dobrą kandydatką na żonę. Zakochani musieli więc romansować po kryjomu. Nawet po ślubie z Dianą, Karol ciągle wydzwaniał do kochanki.

Jedna z rozmów została nagrana. Cały świat dowiedział się, jak pikantna była ta relacja w 1989 r. Przypomnijmy, że wtedy następca tronu był mężem Diany Spencer. Taboloidy opublikowały najostrzejszy fragment wymiany jego czułości z Camillą. "Chciałbym być twoim tamponem" – przeczytali wszyscy.

Upokorzenie Diany

#

To, co dla ludzi było sensacją, Dianie przyniosło ogromny ból. Księżna zemściła się na mężu po kilku latach. W 1993 r., gdy byli w separacji, wypłynęły tzw. taśmy Diany. Mówiła na nich, że w jej małżeństwie są trzy osoby, "a to już tłok". Jej osobisty oficer Ken Warfe wyjawił potem, że słowa Karola skierowane do kochanki nazwała "chorymi".

"To jest po prostu chore – miała ciągle powtarzać Diana" – pisał w swojej książce “Guarding Diana: Protecting the Princess Around the World". "Powiedziała mi, że była autentycznie zszokowana niektórymi komentarzami, zwłaszcza odniesieniem do tamponu" – dodał.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (60)
Zobacz także