Trwa ładowanie...
d17btpk

Książę William kończy 38 lat. Przypominamy jego najsłodsze zdjęcia z dzieciństwa

Książę William przyszedł na świat 21 czerwca 1982 roku. Brytyjski następca tronu tegoroczne urodziny będzie zapewne świętował w domu, w towarzystwie żony i dzieci. Wszelkie większe imprezy, z powodu koronawirusa musiały zostać odwołane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę William kończy 38 lat. Jako dziecko był uroczy!
Książę William kończy 38 lat. Jako dziecko był uroczy! (East News)
d17btpk

Książę William 21 czerwca 2020 roku kończy 38 lat. Brytyjski następca tronu zawsze był uwielbiany przez poddanych. Jako dziecko - uroczy, jako nastolatek - bardzo podobny do matki. Był spokojny, wyważony i w przeciwieństwie do Harry’ego nie miał tendencji do pakowania się w medialne tarapaty.

Książę William: ulubieniec Brytyjczyków

Paparazzi, którzy towarzyszyli Williamowi od momentu narodzin, udokumentowali najważniejsze momenty w życiu księcia. Wiele z tych fotografii przeszło do historii. Choćby zdjęcie przemoczonego i uśmiechniętego Williama z księżną Dianą i księciem Harry'm w parku rozrywki.

  East News
(East News)

Albo prześliczne zdjęcie kilkuletniego Williama w pasiastej koszulce, siedzącego na kolanach matki. Na tej fotografii podobieństwo księcia Georg'a do ojca widać jak na dłoni!

  East News
(East News)

Książę William to wzorowy tata

William i Kate kontynuują tradycję zapoczątkowaną przez matkę księcia i posyłają dzieci do londyńskiego przedszkola. Gdy mały William został przez rodziców posłany do placówki, wzbudziło to niemałą sensację. Do tej pory przyszli następcy tronu byli na wczesnym etapie edukowani w domu. Jednak księżna Diana chciała, by jej synowie mieli kontakt z innymi dziećmi, z normalnym życiem.

  East News
(East News)

Ta sama idea przyświeca Kate Middleton i Williamowi. Ich dzieci, gdy przyszedł na to czas, chodziły do przedszkola. I pewnie, jak większość maluchów, tęsknią za koleżankami i kolegami, których nie widzieli od 3 miesięcy z powodu pandemii koronawirusa.

d17btpk

Przyszły król Anglii

Książę William jest jednym z ulubieńców swojej babci. Królowa Elżbieta już od najmłodszych lat przygotowywała chłopca do przyszłych obowiązków. William często pokazywał się na słynnym balkonie w pałacu Buckingham podczas uroczystości państwowych.

  East News
(East News)

Dzieciństwo księcia Williama skończyło 31 sierpnia 1997 roku, gdy w tragicznym wypadku w Paryżu zginęła jego matka. Księżna Diana została pochowana 6 września 1997 roku, a zdjęcia Williama i Harry’ego idącego za trumną matki to jedne z najsmutniejszych fotografii, jakie widział świat.

  East News
(East News)

Książę William często wspomina matkę, choć o dniu pogrzebu mówi bardzo rzadko. Wiemy jednak, że było to najgorsze wydarzenie w jego życiu, które bardzo wpłynęło na sposób, w jaki wychowuje swoje dzieci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d17btpk

Podziel się opinią

Share
d17btpk
d17btpk