GwiazdyKsiążę William kończy 38 lat. Przypominamy jego najsłodsze zdjęcia z dzieciństwa

Książę William kończy 38 lat. Przypominamy jego najsłodsze zdjęcia z dzieciństwa

Książę William kończy 38 lat. Przypominamy jego najsłodsze zdjęcia z dzieciństwa
Źródło zdjęć: © East News
Aleksandra Kisiel

20.06.2020 12:34, aktual.: 20.06.2020 14:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Książę William przyszedł na świat 21 czerwca 1982 roku. Brytyjski następca tronu tegoroczne urodziny będzie zapewne świętował w domu, w towarzystwie żony i dzieci. Wszelkie większe imprezy, z powodu koronawirusa musiały zostać odwołane.

Książę William 21 czerwca 2020 roku kończy 38 lat. Brytyjski następca tronu zawsze był uwielbiany przez poddanych. Jako dziecko - uroczy, jako nastolatek - bardzo podobny do matki. Był spokojny, wyważony i w przeciwieństwie do Harry’ego nie miał tendencji do pakowania się w medialne tarapaty.

Książę William: ulubieniec Brytyjczyków

Paparazzi, którzy towarzyszyli Williamowi od momentu narodzin, udokumentowali najważniejsze momenty w życiu księcia. Wiele z tych fotografii przeszło do historii. Choćby zdjęcie przemoczonego i uśmiechniętego Williama z księżną Dianą i księciem Harry'm w parku rozrywki.

Obraz
© East News

Albo prześliczne zdjęcie kilkuletniego Williama w pasiastej koszulce, siedzącego na kolanach matki. Na tej fotografii podobieństwo księcia Georg'a do ojca widać jak na dłoni!

Obraz
© East News

Książę William to wzorowy tata

William i Kate kontynuują tradycję zapoczątkowaną przez matkę księcia i posyłają dzieci do londyńskiego przedszkola. Gdy mały William został przez rodziców posłany do placówki, wzbudziło to niemałą sensację. Do tej pory przyszli następcy tronu byli na wczesnym etapie edukowani w domu. Jednak księżna Diana chciała, by jej synowie mieli kontakt z innymi dziećmi, z normalnym życiem.

Obraz
© East News

Ta sama idea przyświeca Kate Middleton i Williamowi. Ich dzieci, gdy przyszedł na to czas, chodziły do przedszkola. I pewnie, jak większość maluchów, tęsknią za koleżankami i kolegami, których nie widzieli od 3 miesięcy z powodu pandemii koronawirusa.

Przyszły król Anglii

Książę William jest jednym z ulubieńców swojej babci. Królowa Elżbieta już od najmłodszych lat przygotowywała chłopca do przyszłych obowiązków. William często pokazywał się na słynnym balkonie w pałacu Buckingham podczas uroczystości państwowych.

Obraz
© East News

Dzieciństwo księcia Williama skończyło 31 sierpnia 1997 roku, gdy w tragicznym wypadku w Paryżu zginęła jego matka. Księżna Diana została pochowana 6 września 1997 roku, a zdjęcia Williama i Harry’ego idącego za trumną matki to jedne z najsmutniejszych fotografii, jakie widział świat.

Obraz
© East News

Książę William często wspomina matkę, choć o dniu pogrzebu mówi bardzo rzadko. Wiemy jednak, że było to najgorsze wydarzenie w jego życiu, które bardzo wpłynęło na sposób, w jaki wychowuje swoje dzieci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także