Trwa ładowanie...

Księżna Kate cierpi na depresję poporodową

Jak informuje tygodnik "Globe", Kate Middleton zmaga się z depresją po urodzeniu swojego synka, Jerzego z Cambridge, 22 lipca b.r. W dochodzeniu do zdrowia pomaga jej mąż, William. Szacuje się, że przypadłość ta dotyka co trzecią kobietę.

Share
Księżna Kate cierpi na depresję poporodową
Źródło: AFP
d1x4uxz

Jak informuje amerykański tygodnik "Globe", Kate Middleton zmaga się z depresją po urodzeniu swojego synka, Jerzego z Cambridge, 22 lipca b.r. W dochodzeniu do zdrowia pomaga jej mąż, William. Szacuje się, że przypadłość ta dotyka co trzecią kobietę po porodzie.

Tuż po narodzinach pierwszego dziecka, księżna Kate wyznała, że marzy po powiększeniu swojej rodziny. 31-latka chciałaby mieć jeszcze dwójkę dzieci. Zarówno ona, jak i książę William, pragną doczekać się córeczki.

d1x4uxz

Jednak plany związane z kolejnym Royal Baby zostały na razie odłożone ze względu na stan młodej mamy. Kate zmaga się ze zmiennymi nastrojami i jest niestabilna emocjonalnie. Z tego też powodu liczba jej oficjalnych wystąpień została ograniczona do minimum. Książę William musi teraz nie tylko wspierać żonę, ale i reprezentować rodzinę królewską w pojedynkę.

(mtr/sr), kobieta.wp.pl

d1x4uxz

Podziel się opinią

Share
d1x4uxz
d1x4uxz