GwiazdyKsiężniczka Eugenia naśladuje Meghan? Wskazują na to zdjęcia

Księżniczka Eugenia naśladuje Meghan? Wskazują na to zdjęcia

Księżniczka Eugenia ma wiele wspólnego z Meghan.
Księżniczka Eugenia ma wiele wspólnego z Meghan.
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. JKY

30.03.2021 19:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie od dzisiaj wiadomo, że Harry i Eugenia bardzo się lubią. Kuzyni od najmłodszych lat trzymają się razem, więc nic dziwnego, że także Meghan szybko złapała dobry kontakt z ulubioną krewną swego męża. Wiele przełomowych sytuacji z życia Sussexów albo księżniczki Eugenii mają miejsce niemal w tym samym czasie. Dużo wskazuje na to, że podobieństw jest znacznie więcej.

Meghan i Harry ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka zaledwie kilka dni po ślubie Eugenii i Jacka Brooksbanka. Z kolei wiadomość o drugiej ciąży została przekazana w walentynki tego roku, co złożyło się z przyjściem na świat syna ulubionej kuzynki Harry’ego. Jak zauważyli bardziej dociekliwi, Eugenię i Meghan łączy jeszcze więcej.

Uderzające analogie między księżniczkami

Jak twierdzi "Daily Mail", istnieje szereg analogii, które wskazują na to, że Eugenia "naśladuje" księżną Sussex. Przykładem jest, chociażby sesja w ogrodzie, spersonalizowana biżuteria czy też podobne ubranka dzieci. Księżniczka Yorku zaprzyjaźniła się z Markle jeszcze na długo przed upublicznieniem związku Harry’ego. Wygląda na to, że kobiety są na tyle blisko, że ich poczynania w social mediach niemal się zazębiają.

Jednym z przykładów podawanych przez portal jest własnoręcznie przygotowana kartka. Kilka dni temu Eugenia zamieściła na Instagramie zdjęcie, prezentując tym samym swoje eleganckie pismo. Na kartce znalazły się podziękowania za gratulacje z okazji narodzin synka Augusta. Kaligraficzna precyzja może być zasługą Meghan, która wiele lat temu zajmowała się tworzeniem odręcznych zaproszeń. Księżna Sussexu także wielokrotnie pokazywała odręczne notatki ze swoim monogramem – wręczała je w ramach podziękowań wielu organizacjom charytatywnym.

Od czasu rezygnacji z pełnienia oficjalnych obowiązków dla rodziny królewskiej, Meghan i Harry bardzo często publikują zdjęcia prosto z ich kalifornijskiego ogrodu. W lutym tego roku poprosili fotografa, aby uwiecznił ich w szczególnej dla nich chwili, czyli ogłoszeniu drugiej ciąży. Z kolei Eugenia tuż po porodzie także pokazała całemu świata synka w swoim ogrodzie.

Obie panie w podobny sposób uczciły pierwszy Dzień Matki – w 2019 roku Meghan pokazała stopy Archiego na tle kwiatów, a w marcu 2021 roku Eugenia opublikowała Augusta leżącego na kocyku na łące pełnej żonkili. Także dość znamiennym według "Daily Mail" jest personalizacja ubranek dziecięcych - Archie i August mają na niektórych elementach odzieży inicjały.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także