Ma 81 lat. W sieci pojawiło się jej aktualne zdjęcie

Ma 81 lat. W sieci pojawiło się jej aktualne zdjęcie

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w młodzieżowej stylizacji
Agnieszka Fitkau-Perepeczko w młodzieżowej stylizacji
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
21.06.2023 11:04, aktualizacja: 21.06.2023 11:39

Agnieszka Fitkau-Perepeczko, znana głównie z serialu "M jak miłość", w którym występowała jako ekscentryczna Simona, tryska energią. To kobieta z klasą i temperamentem. 81-latka była niedawno widziana w polskiej stolicy.

Agnieszka Perepeczko to osoba, która nie boi się czerpać radości z życia. - Staram się żyć tak, aby to życie było przyjemne i tę samą zasadę stosuję w kuchni - mówiła w wywiadzie dla WP Kobieta.

Bawi się i zwiedza

Agnieszkę Fitkau-Perepeczko można spotkać na warszawskich ulicach. Aktorka jeździ swoją 20-letnią Hondą po najmodniejszych polskich knajpkach. Niedawno podzieliła się z fanami zdjęciem z restauracji na Placu Zbawiciela, gdzie spotkała się z przyjaciółką.

81-latka zapozowała w eleganckiej kreacji. Ubrana była w zwiewną, czarną sukienkę. Miała ze sobą również biały kapelusz. Przełamaniem stylizacji były duże, ciężkie naszyjniki. Towarzyszyła jej koleżanka oraz niewielki piesek.

"Pani Agnieszko tak trzymać" - czytamy w komentarzach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

To nie pierwszy raz, gdy przyciąga uwagę. Niedawno widziana była we Wrocławiu na Targu w Starym Młynie. Miała czarną czapkę z daszkiem z napisem "I love haters" (z ang. kocham hejterów) i czarną bluzkę z odsłoniętymi ramionami w stylu hiszpańskim. Całość stylizacji dopełnił mocny makijaż z akcentem na usta i sporych rozmiarów biżuteria. Z daleka widoczny był jej promienny uśmiech.

Ukochana Janosika

Zdobyła serce mężczyzny, do którego po premierze "Janosika" wzdychały tysiące kobiet. Marka Perepeczko poznała w kolejce do dziekanatu w warszawskiej szkole teatralnej. - Gdy okazało się, że nie zostałam przyjęta do szkoły, bardziej martwiłam się tym, że stracę chłopaka, który mi się tak spodobał. Może więc był to rodzaj miłości od pierwszego wejrzenia? - wspominała ich pierwsze spotkanie w "Gazecie Pomorskiej".

Gdy jej mąż grał Janosika, bezskutecznie ubiegała się o rolę w serialu. - Mnie w polskim filmie w ogóle nie angażowano, nawet nie zaproponowano zdjęć próbnych do roli dziewczyny Janosika, a przecież jaka byłaby to dla mnie frajda zagrać Marynę u boku Marka - żaliła się w wywiadzie dla agencji AKPA.

Agnieszka nigdy nie chciała być wyłącznie żoną swojego męża. Wyjechała do Australii, gdzie z powodzeniem rozkręciła karierę. Pracowała też jako modelka. W 2003 roku dołączyła do obsady "M jak miłość", gdzie występowała do 2007 roku.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!