Trwa ładowanie...

Ma dość rodziny z zagranicy. "Trochę prywatności"

Jola jest w 36. tygodniu ciąży. Kobieta ciężko znosi stan błogosławiony, a kłopoty rodzinne jej w tym nie pomagają. W odwiedziny przyjechała do niej rodzina męża, która na co dzień mieszka za granicą. Jola twierdzi, że przez tę wizytę nie ma nawet chwili prywatności.

Share
Ma dość rodziny z zagranicy. "Trochę prywatności"
Źródło: iStock.com
d4uzgo3

Jola po ślubie zamieszkała wraz z mężem u teściów. Rodzice ukochanego kobiety oddali im pokój i łazienkę. Na początku świetnie się dogadywali. Teściowe obiecali jej pomoc przy dziecku. Kiedy pojawiły się komplikacje podczas ciąży, kobieta musiała zrezygnować z pracy, więcej czasu spędzała w domu. Problemy pojawiły się wraz z przyjazdem rodziny z Niemiec.

Ma dość dzieci bratowej

Do domu rodzinnego wróciła bratowa z dziećmi. Kobieta skarży się, że dzieci bratowej są bardzo niezdyscyplinowane i często wchodzą do ich sypialni. Jola martwi się, że wizyta przeciągnie się do jej porodu. "Nie wyobrażam sobie, że od razu po porodzie i powrocie do domu przyjadą tu te bachory. Wiadomo, ja też nie będę czuć się najlepiej, aby ktoś odwiedzał. Boję się, że będą sytuację, kiedy będę karmić i oni wszyscy nade mną będą stać. Nowa sytuacja, dziecko, połóg nie będzie to dla mnie przyjemne. Co zrobić?" – pyta na forum WP Kafateria.

Internauci nie rozumieli postawy kobiety. Uważają, że powinna być wdzięczna za gościnność teściów.

d4uzgo3

"Co to za problem iść na swoje i być w końcu dorosłym człowiekiem?" – zapytał forumowicz.

"Nie wiem, co w głowie mają ludzie, którzy wprowadzają się do rodziców/teściów. Wiem, starsi zapraszają i w ogóle. Ale nie akceptują innych zasad niż własne, a o prywatności można zapomnieć. Warto przeliczać zszargane nerwy na pieniądze zaoszczędzone na wynajmie?" – zauważył inny obserwator wątku.

"Wiemy, że książka jest brutalna. Taka miała być".Nad "Prostytutkami" pracowali kilka lat

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4uzgo3

Podziel się opinią

Share
d4uzgo3
d4uzgo3
Strona Główna WP