Blisko ludziMacademian Girl w różowej sukience. "Mam na sobie skakankę oraz układy scalone"

Macademian Girl w różowej sukience. "Mam na sobie skakankę oraz układy scalone"

Tamara Gonzalez Perea (Fot: AKPA)
Tamara Gonzalez Perea (Fot: AKPA)
oprac. ASK
03.09.2021 09:14

Tamara Gonzalez Perea, znana również jako Macademian Girl, lubi odważne stylizacje. Jak przystało na blogerkę bawi się modą. Nie stroni od kolorowych ubrań, niespotykanych wzorów i wyrazistych makijaży. Tym razem jednak zaskoczyła internautów. A to za sprawą stylizacji, w której wystąpiła na pokazie Anny Kubisz "Moda na Recykling 2". Zobaczcie sami.

Od Macademian Girl trudno oderwać wzrok. Blogerka wie, jak ubrać się, żeby inni zwracali na nią uwagę. Jej stylizacje z pewnością nie należą do nudnych i przewidywalnych.

Sukienka ze skakanki

Gonzalez Perea kilka dni temu wzięła udział w pokazie Anny Kubisz "Moda na Recykling 2". I tu też zaskoczyła swoich fanów. Różowa suknia z dość odważnym rozcięciem na udzie została zrobiona z nietypowych materiałów. – Wspaniała inicjatywa. Mam na sobie skakankę oraz układy scalone. Ania fajnie to zaprojektowała i wygląda to szałowo. Zachęcam, żebyście dbali o swoją planetę. Pamiętajcie, że wielkie zmiany zaczynają się od nas – mówiła na swoim InstaStory gwiazda. 

Tamara Gonzalez Perea
Tamara Gonzalez Perea © AKPA

Macademian Girl dodała, że miło było podczas pokazu zobaczyć wiele gwiazd. A na wydarzeniu pojawiła się też Anna Powierza, Paulina Sykut-Jeżyna, Olga Borys czy Monika Richardson. To była już druga edycja imprezy, podczas której projektantka ubiera gwiazdy w ubrania z recyklikngu.

Teraz jest soul coach

Wygląda na to, że Tamara Gonzales Perea w ciągu ostatnich dwóch lat przewartościowała swoje życie. Z wielbicielki mody stała się miłośniczką alternatywnej duchowości. Jej opis na profilu na Instagramie brzmi: "Jako Certyfikowana Soul Coach pomogę Ci połączyć się z Twoją Duszą".

Po odejściu z TVP, gdzie przez dwa lata prowadziła "Pytanie na śniadanie" zmieniła profil swojej działalności. Zrezygnowała, bo pracodawca za bardzo chciał ingerować w jej kontrakty biznesowe i wymagał od niej wyłączności.  "Dla mnie jako influencerki jest to umowa niekorzystna" – mówiła wtedy. Tamara niedługo później zamknęła bloga modowego i zajęła się rozwojem osobistym oraz alternatywną duchowością. Myślcie, że ta kreacja jej pasuje?  

Pokaz Anny Kubisz "Moda na Recykling 2"
Pokaz Anny Kubisz "Moda na Recykling 2"© AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta