Trwa ładowanie...

Maciej Dowbor opublikował zdjęcia z córkami. Internauci: starsza córka - cała babcia!

Z okazji Dnia Ojca Maciej Dowbor opublikował wzruszający wpis, w którym przyznał, że uwielbia być tatą. Jego instagramowi obserwatorzy nie zwrócili jednak uwagi na opis, a na uderzające podobieństwo 11-letniej Janiny do znanej babci, Katarzyny Dowbor.

Share
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Joanna Koroniewska i Maciej DowborŹródło: East News
d1q1a8i

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor coraz chętniej pokazują w mediach społecznościowych swoje życie prywatne. Para unika jednak publikowania wizerunku ich córek - 11-letniej Janiny oraz 2-letniej Heleny. Tata dziewczynek z okazji Dnia Ojca zrobił jednak wyjątek. I choć na fotografii starsza pociecha ma sobie maseczkę, to nie sposób nie zauważyć uderzającego podobieństwa Janki do mamy dziennikarza, Katarzyny Dowbor.

Jak wyglądają dzieci Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są parą od kilkunastu lat, małżeństwem zaś od sześciu - pobrali się 26 grudnia 2014 roku. Wspólnie doczekali się dwójki dzieci. 13 sierpnia 2009 roku przyszła na świat pierwsza córka pary, Janina. Na kolejną pociechę Dowborowie zdecydowali się dziewięć lat później. Helena urodziła się 10 lutego 2018 roku.

d1q1a8i

Mimo, że rodzice Janki i Helenki chętnie wstawiają z nimi zdjęcia, to na fotografiach trudno dostrzec twarze dziewczynek. Dziś, z okazji Dnia Ojca, Maciej Dowbor zrobił wyjątek.

Na najnowszych zdjęciach Maciej Dowbor pozuje z córkami. Wyraża radość z bycia tatą, wyznaje miłość córkom i żonie. Jednak nie to przykuło uwagę jego obserwatorów. "Jejku, starsza córka to czysta babcia Kasia", "Córeczka po oczach bardzo podobna do babci!", "Janinka to wykapana babcia Dowbor!", "Janka jaka kopia Katarzyny" - piszą.

Wy również dostrzegacie podobieństwo do znanej babci?

Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1q1a8i

Podziel się opinią

Share
d1q1a8i
d1q1a8i