Blisko ludziMagda Mołek dostaje wiadomości od Polek. Zdradziła, co piszą

Magda Mołek dostaje wiadomości od Polek. Zdradziła, co piszą

Magdalena Mołek dostaje podziękowania od Polek
Magdalena Mołek dostaje podziękowania od Polek
Źródło zdjęć: © ONS
04.09.2020 17:45, aktualizacja: 01.03.2022 13:49

Magda Mołek i Joanna Keszka stworzyły podcast, który zaskoczył wielu Polaków. Okazał się niewątpliwie sukcesem i teraz autorki "Rozważnej i erotycznej" dostają wiadomości od dziewczyn z całej Polski.

Magda Mołek nie spodziewała się, że jej podcast odniesie tak ogromny sukces. Nieświadomie dokonała rewolucji, bo "Rozważna i erotyczna" jest najchętniej słuchanym podcastem w całym kraju. Mołek i Keszka chciały przełamać tabu i opowiedzieć Polakom o znaczeniu seksualności i dobrostanu. Według nich wiele życiowych zmian zaczyna się od dbania o swoje ciało, cielesność i seksualność.

"Mam 44 lata, jestem dojrzałą, świadomą kobietą, która nadal mimo wszystko te doświadczenia zdobywa, Jestem na tyle świadoma i gotowa, żeby brać na barki tematy, które uważane są za tabu i za trudne" – mówiła Magda Mołek w rozmowie z dziennikarką portalu Jastrząb Post.

Magda Mołek dostaje wiadomości od Polek

Teraz dla Mołek nie ma tematów tabu, ani zbyt trudnych. Nagrodą za jej trud włożony w stworzenie podcastu są wiadomości, które dostaje od słuchaczek.

"Dopiero teraz miałyśmy siły, środki i energię, aby stworzyć ten podcast i stworzyłyśmy go. Dziewczyny w Polsce piszą, że są zachwycone, że nawet nie wiedziały, że im to jest potrzebne i im to robi dzień. To jest i dowcipne i merytoryczne. Słuchają tego ze swoimi mężczyznami i wspólnie się uczą. To jest cudowne" – wyznaje.

Mołek dodała w rozmowie z portalem Jastrząb Post, że zważając na brak edukacji seksualnej w Polsce, wiedza, którą przekazuje, jest towarem rozchwytywanym.

Źródło artykułu:WP Kobieta