GwiazdyMaja Ostaszewska bez makijażu. Aktorka czeka na ważny dzień

Maja Ostaszewska bez makijażu. Aktorka czeka na ważny dzień

Maja Ostaszewska pokazała się w nietypowym kolorze.
Maja Ostaszewska pokazała się w nietypowym kolorze.

26.04.2021 09:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aktorka Maja Ostaszewska jest jedną z najbardziej cenionych i lubianych polskich gwiazd. Jej kreacje aktorskie wielokrotnie dostrzegano i nagradzano ważnymi statuetkami. Doskonale odnajduje się zarówno w rolach dramatycznych, jak i komediowych – w każdym wcieleniu aktorka podbija serca wielu widzów.

Maja Ostaszewska nie boi się wyrażać na głos własnego zdania na kontrowersyjne tematy. Ma wypracowane poglądy, które dość często przedstawia w mediach społecznościowych. Aktorka angażuje się w walkę o prawa kobiet, osób LGBT+, a także często pomaga potrzebującym zwierzakom. Ostatnio pokazała się fanom w niecodziennym wydaniu.

Ostaszewska czeka na otwarcie teatrów

Maja Ostaszewska jest buddystką, wegetarianką oraz feministką, czego nigdy nie ukrywała. Pojawiła się także na oficjalnych protestach w ramach Strajku Kobiet, a także szczerze opowiedziała o swoich przeżyciach związanych z zakażeniem koronawirusem. Przyznała w rozmowie z Dorotą Wellman, że w jej przypadku przeszła chorobę jak grypę, ale miała potworne bóle całego ciała.

Jako aktorka, Ostaszewska wiele razy udowodniła, że nie ma problemu z przechodzeniem metamorfoz dla roli. Pokazywała się już w różnych wydaniach i za każdym razem odnajdywała się w nowym wcieleniu. Tym razem Ostaszewska opublikowała na Instagramie zaskakujące na zdjęcie, na którym pozuje w blond peruce oraz bez grama makijażu.

"Premiera bez widzów... Teatr w czasie pandemii. Ale dotarliśmy do brzegu... Po roku prawie, bez Zygmunta, choć w pewnym sensie jest tu z nami cały czas… Jeśli istotnie w maju Francja odmrozi teatry, po dzisiejszym wieczorze zagramy pod koniec maja w Clermont Ferrand i potem w Montpellier. Naszych widzów w Warszawie zaprosimy w czerwcu" - napisała aktorka pod zdjęciem.

Ostaszewska tak, jak koledzy i koleżanki z branży mocno odczuli brak bezpośredniego kontaktu z widzami. Teatr jest w końcu magicznym miejscem, gdzie można obcować z prawdziwą sztuką. Ze wpisu aktorki można wywnioskować, że kiełkuje się nadzieja na pozytywną zmianę, a co za tym idzie, już niedługo widownia zapełni się złaknionymi estetycznych wrażeń widzami.

Informacja przekazana przez aktorkę ucieszyła internautów: "Ale we Francji będzie spektakl po polsku? Bo jak tak, to kupuję bilet i jadę!", "Trzymajcie się, Kochani Aktorzy! Bez Waszej Sztuki świat jest bezbarwny i płaski", "Czekam z utęsknieniem i niecierpliwością na wyjście do teatru!", "Jest moc i ludzie - to najważniejsze" - czytamy pod postem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)