Małgorzata Kosińska – kobieta z pasją, DOers Lenovo!

Małgorzata Kosińska – kobieta z pasją, DOers Lenovo!
Źródło zdjęć: © informacja prasowa

29.10.2014 11:41, aktual.: 29.10.2014 11:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trwa druga edycja konkursu "Zrób to z Lenovo". Lenovo poszukuje osób z pasją, ciekawymi zainteresowaniami, chce pomóc w ich realizacji fundując nagrodę główną w postaci 30 tysięcy złotych oraz sprzęt komputerowy.

Trwa druga edycja konkursu "Zrób to z Lenovo". Lenovo poszukuje osób z pasją, ciekawymi zainteresowaniami, chce pomóc w ich realizacji fundując nagrodę główną w postaci 30 tysięcy złotych oraz sprzęt komputerowy.

Projekt "Zrób to z Lenovo" poszukuje osób takich jak Małgorzata Kosińska - odważnych, realizujących swoje pragnienia, przełamujących wszelkie stereotypy. DOers jest osobą ciekawą świata, otwartą na wszystko, co go otacza, pragnącą zarażać swoją pasją innych. Niezależnie od rodzaju wykonywanej aktywności, bez względu na wiek, DOers ma to COŚ, co czyni go wyjątkowym i pozwala postrzegać świat w pozytywny sposób.

Małgorzata Kosińska, która wspiera akcję od pierwszej edycji, powinna być znana wszystkim tym, którzy choćby w niewielkim stopniu interesują się sportami motorowymi. Ta piękna kobieta postanowiła któregoś dnia wejść w męski świat rajdów samochodowych i udowodnić, że płeć piękna za kółkiem radzi sobie doskonale. Rok 2013 przyniósł jej wiele sukcesów w postaci miejsc na podium, zarówno poszczególnych zawodów, jak i klasyfikacji generalnej RMF Maxxx Kager Rally.

Doskonałe wyniki w rajdach Baja Drawsko i Baja Carpathia pozwalają myśleć o powtórzeniu sukcesu również w tym roku.

Pomimo regularnego uczestnictwa w wymagających treningach znajduje czas na prowadzenie własnej firmy, a także na szeroko zakrojoną działalność w branży modelingowej. Przyznaje, że w codziennej pracy używa laptopa Lenovo Yoga 13. Pełni on rolę maszyny multimedialnej, która nadaje się doskonale do szerokiego spektrum zastosowań – od kontaktu z bliskimi, przez nadzór nad jej sklepem internetowym, w którym sprzedawane są eleganckie płaszcze, po czynności związane z rozrywką. Lenovo Yoga należy do rodziny produktów konwertowalnych, stawiających nie tylko na wysoką wydajność i jakość wykonania, ale także wygodę użytkowania.

Wszystkich, którym bliska jest idea DOersów zapraszamy na stronę www.zrobtozlenovo.pl. Obserwuj zmagania o nagrodę główną - 30 000 złotych - ufundowaną przez Lenovo. Sam również możesz wygrać atrakcyjne nagrody.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także