Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska w ferworze pracy. Aktorka boi się zakażenia

W dobie pandemii wiele osób straciło pracę albo martwi się o jej utratę. Także artyści, w tym aktorzy i muzycy, walczą o przetrwanie w dobie koronawirusa. Małgorzata Kożuchowska w ostatnim czasie zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w teatralnym stroju. Tym samym pokazała, że cały czas przygotowuje się do nowego spektaklu. Aktorka nie ukrywa jednak, że wciąż boi się o siebie i swoich najbliższych.

Share
Małgorzata Kożuchowska czeka na otwarcie teatrów.
Małgorzata Kożuchowska czeka na otwarcie teatrów.Źródło: AKPA
d3dodng

W czasie pandemii wszyscy walczą o utrzymanie pracy. Strach zagląda w oczy pod różnymi postaciami, ale troska o rodzinę często jest silniejsza niż cokolwiek innego. Ponowne zamknięcie kin i teatrów nie podoba się aktorom, którzy w końcu z tego żyją. Na szczęście w wielu placówkach trwają próby do kolejnych przedstawień, a obsada teatralna liczy na rychły powrót widzów na widownię.

Kożuchowska obawia się zakażenia

Małgorzata Kożuchowska należy do grona do tych gwiazd, które regularnie dzielą się ze swoimi fanami różnego rodzaju zdjęciami dotyczącymi bezpośrednio życia zawodowego albo prywatnego. Nie inaczej stało się kilka dni temu, gdy zaprezentowała się w kostiumie do nowego przedstawienia. Nie omieszkała przy okazji skomentować zaistniałej sytuacji pandemicznej.

d3dodng

Na profilu instagramowym aktorki można znaleźć wiele zdjęć dotyczących nostalgicznych powrotów do przeszłości. Kożuchowska często powraca do archiwalnych fotek albo pokazuje fanom stylizacje, jakie założyłaby na oficjalne gale, gdyby planów nie pokrzyżował koronawirus. Właśnie ze względu na pandemię, codzienne życie aktorki nieco się zmieniło – więcej czasu poświęciła na relaks oraz rozwijanie hobby.

"Niedziela Palmowa, a ja wciąż w teatralnych klimatach. Pewnie dlatego, że mimo zamkniętych teatrów u nas wciąż trwają próby do nowej premiery planowanej na maj. Przyznaję, że mimo oczywistych obaw o zdrowie ten rodzaj dyscypliny jest mi teraz potrzebny. Trzyma mnie w ryzach" - napisała Kożuchowska w opisie.

W dalszej części wpisu, aktorka zastanawia się, jak jej obserwatorzy radzą sobie w zaistniałej sytuacji. Kożuchowska mimo obaw, postanowiła uczestniczyć w próbach, choć wiążą się one z możliwym ryzykiem zakażenia. Na koniec gwiazda dodała otuchy internautom: "Wspierajmy się wzajemnie! Bądźmy na siebie czuli. Tyle na tę niedzielę ode mnie!".

d3dodng

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Medycy mierzą się z hejtem. Dostają okropne wiadomości

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3dodng

Podziel się opinią

Share
d3dodng
d3dodng