SamodbałośćMałgorzata Ostrowska-Królikowska zmieniła fryzurę. Zobacz, jak teraz wygląda

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zmieniła fryzurę. Zobacz, jak teraz wygląda

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zmieniła fryzurę. Zobacz jak wygląda.
Małgorzata Ostrowska-Królikowska zmieniła fryzurę. Zobacz jak wygląda.
Źródło zdjęć: © AKPA
11.09.2021 13:55

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się swoim fanom na Instagramie. Aktorka zrobiła trwałą. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie tylko koncentruje się na życiu rodzinnym, ale także spełnia się zawodowo jako aktorka. Zagrała kilka epizodycznych ról w filmach, m.in. w "Rozmowach kontrolowanych". Popularność jednak przyniosła jej rola Grażyny Lubicz w serialu "Klan", do którego obsady dołączyła już na początku - w 1997 roku.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zmieniła fryzurę

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, jak zresztą większość gwiazd, aktywnie prowadzi konto na Instagramie i na bieżąco informuje tam fanów o zmianach zachodzących w jej życiu. Jakiś czas temu na InstaStories pochwaliła się metamorfozą, jaką przeszła. Na zdjęciu widać, że aktorka zrobiła sobie trwałą.

"Codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy" – Eric Emmanuel Schmitt — podpisała zdjęcie.

Podoba się wam ta zmiana? Bo aktorka chyba nie jest do niej przekonana...

Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Małgorzata Ostrowska-Królikowska© Instagram

Życie prywatne Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Małgorzata Ostrowska-Królikowska swojego przyszłego męża poznała, gdy zdawała do wrocławskiej szkoły aktorskiej. Miała tylko 18 lat, a Paweł Królikowski był od niej trzy lata starszy. Jak zgodnie przyznawali po latach, połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia:

- Kiedy zobaczyłem Małgośkę po raz pierwszy, była wiosna, pachniały magnolie. Pomyślałem: To na nią właśnie czekałem. I zacząłem ją podrywać – wspominał Paweł Królikowski w rozmowie z "Galą".

Małgorzata i Paweł przez wiele lat tworzyli szczęśliwe małżeństwo. Spełniali się zawodowo, a także skupiali się na życiu rodzinnym. Wspólnie wychowywali pięcioro dzieci. Rodzinną sielankę przerwała choroba aktora. Paweł Królikowski zmarł pod koniec lutego 2020. Miał zaledwie 58 lat.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Kto będzie uczył etyki w polskich szkołach? Jest komentarz księdza

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (62)