Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek wbija szpilę Kubie Wojewódzkiemu. O ich konflikcie było głośno

Kilka lat temu Kuba Wojewódzki powiedział, że Małgorzata Rozenek "weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej". Celebrytka zapowiedziała pozew. Jak dzisiaj wygląda ich relacja?

Małgorzata Rozenek-Majdan wbija szpilę Kubie Wojewódzkiemu Małgorzata Rozenek-Majdan wbija szpilę Kubie Wojewódzkiemu Źródło: Instagram @m_rozenek
dbfpj49
dbfpj49

Konflikt między Kubą Wojewódzkim a Małgorzatą Rozenek-Majdan rozpoczął się od wywiadu, którego dziennikarz udzielił portalowi playboy.pl. Padły tam m.in. słowa o tym, że gwiazda "weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej". Celebrytka zapowiedziała wówczas proces.

Konflikt między Wojewódzkim a Rozenek

Sporem między gwiazdami TVN żyła cała Polska. Sami zainteresowani chętnie docinali sobie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ostatnio dziennikarz serwisu pomponik.pl zapytał Małgorzatę Rozenek, na jakim etapie jest znajomość z Kubą Wojewódzkim.

dbfpj49

Gwiazda odpowiedziała dość wymijająco.

- Jestem przeciwniczką kultury hejtu. Bardzo nie lubię ludzi, mówię ogólnie, którzy budują swoją karierę medialną lub swoje życia na upokarzaniu innych i nigdy się na to nie zgodzie. Nigdy nie stanę po stronie oprawcy. (...) Zawsze stanę po stronie ofiary - powiedziała.

Czy jest szansa, że celebryci w końcu się pogodzą?

- Jestem otoczona miłością. Uwielbiam swoje życie za to, że ludzie, którzy są wokół mnie dobrze mi życzą. I takich ludzi chcę mieć wokół siebie; takich, którzy mi dobrze życzą - skwitowała.

dbfpj49

Rozenek pogodziła się z Kaczoruk

W tej samej rozmowie Małgorzata Rozenek przyznała, że pogodziła się z Renatą Kaczoruk. Panie wystąpiły razem w programie "Azja Express" i nie ukrywały, że nie darzyły się sympatią.

Oliwy do ognia dolewało to, że Renata Kaczoruk związana była wówczas z Kubą Wojewódzkim, który publicznie obrażał Rozenek. Ostatnio jednak doszło do przełomu. Okazało się, że panie spotkały się na sesji charytatywnej i miały okazję porozmawiać po wielu latach.

Jak potwierdziła Małgorzata Rozenek, panie wszystko sobie wyjaśniły, porozmawiały i zażegnały dawny konflikt.

dbfpj49

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan o inwestycji w Tajlandii: "Takie inwestycje są miłe"

dbfpj49
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbfpj49