GwiazdyMałgorzata Tomaszewska o śmierci Krzysztofa z "Rolnik szuka żony". Jak zareagowała na tę tragiczną wieść?

Małgorzata Tomaszewska o śmierci Krzysztofa z "Rolnik szuka żony". Jak zareagowała na tę tragiczną wieść?

Małgorzata Tomaszewska o samobójstwie Krzysztofa z programu "Rolnik szuka żony"
Małgorzata Tomaszewska o samobójstwie Krzysztofa z programu "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © AKPA, Facebook
10.06.2022 07:49, aktualizacja: 10.06.2022 08:32

Ostatnio media obiegła niezwykle smutna informacja. Krzysztof Pachucki, uczestnik programu "Rolnik szuka żony", odebrał sobie życie na terenie swojego gospodarstwa. Jak zareagowała na tę wiadomość Małgorzata Tomaszewska?

Krzysztof Pachucki, uczestnik ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony", zmarł na początku czerwca. Do mediów trafiła informacja, iż 56-letni mężczyzna odebrał sobie życie na terenie własnego gospodarstwa. W randkowym show Telewizji Polskiej odnalazł miłość, Bogusię, z którą wziął ślub pod koniec zeszłego roku. Choć miał ogromne wsparcie kobiety, to zmagał się jednak z chorobą psychiczną, która prawdopodobnie popchnęła go do tego dramatycznego kroku.

Małgorzata Tomaszewska o śmierci Krzysztofa z "Rolnik szuka żony"

O reakcję na tę tragiczną wiadomość została ostatnio zapytana Małgorzata Tomaszewska. Mimo że nie znała Krzysztofa osobiście, to i tak pogrążyła się w głębokim smutku. 

– To jest okropnie smutna informacja, kiedy kogoś znasz z ekranu, bo nie osobiście akurat w moim przypadku, i dowiadujesz się, że taka osoba odchodzi. Nie ma innej reakcji, tylko po prostu smutek – wyznała reporterce Jastrząb Post. 

W tej samej rozmowie prezenterka zdradziła również, czy Telewizja Polska planuje w jakiś sposób uczcić pamięć mężczyzny. 

– Myślę, że o tym powinni zadecydować ci, którzy byli z nim w produkcji, którzy znali go blisko, rodzina. Na pewno nie my. My podziwialiśmy wszystkich uczestników w programie. Myślę, że to nie w naszej gestii jest decydowanie o takich rzeczach. Jeżeli będzie taka decyzja, to na pewno ja się do tego uczczenia pamięci dołożę - wyjaśniła.

Małgorzata Tomaszewska chwali postawę Marty Manowskiej

Prowadząca program "Rolnik szuka żony", Marta Manowska, po śmierci Krzysztofa Pachuckiego dała wdowie po nim swój prywatny numer telefonu i zaoferowała swoje wsparcie oraz pomoc, gdyby kobieta takowej potrzebowała. Również do tego gestu odniosła się Małgorzata Tomaszewska. 

– Marta wspaniale zachowuje się jako prowadząca i jako człowiek. Myślę, że dlatego świetnie odnajduje się w tej roli. Ona jest człowiekiem i ona o tym nie zapomina. W tym brutalnym świecie nasi koledzy często zapominają o tym, żeby być ludźmi. A ona tym człowiekiem jest i to jest piękne – powiedziała dla Jastrząb Post. 

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i potrzebujesz rozmowy z psychologiem, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl