Pokazał mieszkanie po wyprowadzce najemców. Nie mógł uwierzyć, co widzi

Pokazał mieszkanie po wyprowadzce najemców. Nie mógł uwierzyć, co widzi

Właściciel mieszkania pokazał, w jakim stanie zastał je po lokatorach
Właściciel mieszkania pokazał, w jakim stanie zastał je po lokatorach
Źródło zdjęć: © TikTok
02.02.2024 17:02, aktualizacja: 02.02.2024 18:15

Właściciel mieszkania nie ukrywa zdziwienia i oburzenia całą sytuacją. Postanowił wynająć swoje lokum grupie młodych osób. Gdy wrócił, miejsce wyglądało tak, jakby przeszedł po nim huragan.

W dzisiejszych czasach popularność krótkoterminowych wynajmów mieszkań na doby zdobywa coraz większe uznanie. Dla wielu osób jest to wygodna alternatywa dla tradycyjnych hoteli. Niestety, dla niektórych właścicieli mieszkań marzenie o łatwym dochodzie szybko przeradza się w koszmar. Dzieje się takk na przykład wtedy, gdy goście postanawiają zorganizować niezapomnianą imprezę.

Pokazał mieszkanie po wynajmie

Autor profilu o nazwie @w_l_a_d_e_k_ po powrocie do swojego lokum doświadczył autentycznego szoku. Wnętrze jego mieszkania przypominało pole bitwy po nieskrępowanej imprezie.

"Młodzież zrobiła sobie tu imprezę" - napisał właściciel, udostępniając szokujące zdjęcia w mediach społecznościowych. Na fotografiach widać porozrzucane butelki, wieszaki, przewrócone kwiatki, a nawet wiszącą słuchawkę prysznicową czy nóż w firance. To tylko kilka z licznych śladów chaosu, jaki pozostali po sobie goście.

Mieszkanie po wynajmie
Mieszkanie po wynajmie© TikTok | @w_l_a_d_e_k_

Właściciel mieszkania wyraził swoje zdumienie wobec skali zniszczeń. "To pierwszy raz, kiedy spotkałem się z czymś takim" - stwierdził. Dla wielu osób, które decydują się udostępniać swoje mieszkania na krótkoterminowe wynajmy, ta opowieść stanie się ostrzeżeniem.

"Czy przeszło tędy tornado?"
"Czy przeszło tędy tornado?"© TikTok | @w_l_a_d_e_k_

Internauci podzieleni

Filmik wzbudził bardzo dużo emocji. Niektórym wynajmującym ciężko było znaleźć chociażby krztę empatii i współczucia dla właściciela mieszkania. Twierdzą, że czerpie zyski z wynajmu, więc nie może "dramatyzować".

"Człowieku, bez przesady. Po to jest opłata dodatkowa za sprzątnie, żeby człowiek miał komfort i nie musiał tego robić. Płacę, to wymagam i nie mam obowiązku sprzątać" - napisał jeden z internautów.
"Większość to tylko bałagan. Nie powinno go być, ale nie ma też dramatu. Od czegoś jest kaucja" - stwierdziła jedna z kobiet.

Inni utożsamiali się jednak z właścicielem, wyrażając wyrazy współczucia. "Pięć tysięcy kary i by się nauczyli! Kulturę wynosi się z domu. Brak słów na takie zachowanie"; "To jak oni w domach mają?! Ja, wychodząc z hotelu, zdejmuje pościel, zmywam naczynia, zamiatam, nawet śmieci znoszę do śmietnika..."; "Nóż w firance?! Bardzo współczuję najemców, trzymam kciuki za rozwiązanie sprawy" - czytamy w sekcji komentarzy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Wypełnij naszą ankietę dotyczącą Walentynek TUTAJ.

Źródło artykułu:WP Kobieta