Blisko ludziMama Ginekolog gra z WOŚP. Zdradziła, ile już zebrała funduszy

Mama Ginekolog gra z WOŚP. Zdradziła, ile już zebrała funduszy

Mama Gnekolog zdradziła, ile uzbierała na WOŚP
Mama Gnekolog zdradziła, ile uzbierała na WOŚP
Źródło zdjęć: © Instagram | Mama Ginekolog

30.01.2022 13:43, aktual.: 30.01.2022 15:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mama Ginekolog postanowiła zachęcić swoich obserwatorów do tego, aby wpłacać kolejne datki na WOŚP. Influencerka nie mogła powstrzymać się od przekazania radosnej informacji: na szczytny cel udało się jej już uzbierać pokaźną sumę.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to okazja, aby okazać wsparcie potrzebującym. Do akcji co roku dołączają znani celebryci, dzięki temu udaje się zebrać naprawdę dużo funduszy, które następnie są przekazywane na szczytny cel. W tym roku do WOŚP dołączyła Mama Ginekolog. Nicole Sochacki-Wójcicka już teraz dziękuje za tak liczne zainteresowanie i cały czas zachęca do dokonywania wpłat.

Mama Ginekolog zdradziła, ile już udało jej się uzbierać na WOŚP

Influencerka bardzo mocno zaangażowała się w zbiórkę. W jednym ze wpisów na Instagramie, w którym poinformowała o tym, że bierze udział w akcji, zaznaczyła, że jest to szczególny finał. To już bowiem 30. jubileusz Orkiestry! Mama Ginekolog z dumą przyznała, ile funduszy do tej pory zebrała jej ekipa.

"Mamy 1 800 000 złotych na WOŚP. Dziękujemy i czekamy na więcej!" - czytamy w najnowszym poście Nicole. Podaną kwotę Mamie Ginekolog udało się zebrać do godziny 12:30.

Sochacki-Wójcicka podkreśliła w nagranym wideo, które pojawiło się na Instagramie, że bardzo liczy na to, iż finalnie uda się jej uzbierać ponad dwa miliony złotych. Do osiągnięcia celu zostało już bardzo niewiele! Z całą pewnością zebrane pieniądze pomogą wielu dzieciom.

Przypomnijmy, że hasło 30. finału WOŚP to "Przejrzyj na oczy". Jerzy Owsiak w 2022 roku wraz z całą Polską zbiera datki na podniesienie standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

WOŚP nabiera tempa. Wiele osób z polskiego show-biznesu włącza się w akcję

Nie tylko Mama Ginekolog pomaga i zachęca internautów do pełnej mobilizacji i wpłacania datków. Wśród innych znanych osób, które biorą udział w 30. finale, znajdziemy m.in. Kingę Rusin, Małgorzatę Sochę czy Edytę i Cezarego Pazurów.

Kolejny finał skomentowała też w swoim stylu Matylda Damięcka, publikując na Instagramie wymowne grafiki, nawiązujące do Jerzego Owsiaka oraz każdego, kto zdecyduje się dołączyć do akcji. Oczywiście wpis wywołał od razu morze reakcji. Internauci dopingują wolontariuszy oraz samych organizatorów, którzy walczą o to, by w tym roku pobić kolejny rekord zbiórki.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (36)
Zobacz także