Trwa ładowanie...

Marina Łuczenko mówiła o wojnie. Dziś narzeka na spadające zasięgi

Marina Łuczenko to piosenkarka i żona polskiego bramkarza Wojciecha Szczęsnego. Kobieta ma korzenie ukraińskie, przez ostatnie dwa tygodnie śledzi więc wojnę w Ukrainie i informuje o niej w swoich mediach społecznościowych. Okazało się jednak, że drastycznie spadają jej zasięgi.

Marina Łuczenko skarży się na obcięcie zasięgów na InstagramieMarina Łuczenko skarży się na obcięcie zasięgów na InstagramieŹródło: AKPA, fot: AKPA, Podlewski
d4ddpwz

Marina Łuczenko od dwóch tygodni niezwykle przeżywa to, co dzieje się w Ukrainie. Nic dziwnego – jedna z najbardziej znanych polskich WAGs, żona Wojciecha Szczęsnego ma ukraińskie korzenie. Pochodzi z Winnicy, miasta położonego w środkowej części Ukrainy. Jej rodzinne miasto również zostało zbombardowane przez Rosjan.

Marina Łuczenko relacjonowała sytuację w Ukrainie

Żona Wojciecha Szczęsnego codziennie udostępniała relacje z informacjami o tym, co dzieje się obecnie w Ukrainie, pokazując wiele zdjęć i nagrań. Często dzieliła się także informacjami o zbiórkach i pomocy dla uchodźców oraz osób, które zdecydowały się pozostać w kraju. Kobietę obserwuje ponad 762 tysiące użytkowników - ma więc niesamowity zasięg i może przekazać informacje na naprawdę dużą skalę.

Niestety, jak sama donosi, w wyniku jej działań drastycznie spadły jej algorytmy na Instagramie. "Już mi ucięli zasięgi. Wczoraj 150 tys. story w chwilę dziś max 30. Muszę wrócić z głupotami..." - napisała w jednej z relacji. - "Po to, żeby później wstawiać coś sensownego" - dodała w następnym kafelku.

d4ddpwz

Kim jest Marina Łuczenko?

Marina Łuczenko urodziła się w 1989 roku w Związku Radzieckim w Winnicy, na terytorium dzisiejszej Ukrainy. Jako dwulatka przeprowadziła się wraz z rodzicami do Polski, do Stalowej Woli.

Od najmłodszych lat miała wielki talent do śpiewu - jako dziecko wzięła udział w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Częstochowie. Później brała udział także w programach takich jak "Szansa na sukces" czy "Droga do gwiazd".

W 2010 roku wypuściła debiutancki singiel "Glam Pop". Wydała także trzy płyty - "Hard Beat" (2011), "On My Way" (2017) oraz "Warstwy" (2020).

d4ddpwz

Ma na swoim koncie także epizody aktorskie. Grała m. in. w serialach "39 i pół", "Usta usta", "39 i pół tygodnia".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

1,3 mln uchodźców z Ukrainy w Polsce. Błędy w organizacji pomocy?

d4ddpwz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d4ddpwz