GwiazdyMarta Wiśniewska zdradziła, jak dogaduje się z innymi żonami. "Jest bardzo śmiesznie"

Marta Wiśniewska zdradziła, jak dogaduje się z innymi żonami. "Jest bardzo śmiesznie"

Michał i Marta Wiśniewscy w 2005 roku
Michał i Marta Wiśniewscy w 2005 roku
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KPL
01.06.2021 12:28

Marta "Mandaryna" Wiśniewska jest byłą żoną piosenkarza Michała Wiśniewskiego i matką dwójki jego najstarszych dzieci. W rozmowie z Oskarem Netkowskim zdradziła, jak udaje się jej funkcjonować w, stworzonej przez byłego partnera, rodzinie patchworkowej.

Marta Wiśniewska ma dziś 43 lata, a jej dzieci – Xavier i Fabienne – są już dorosłe! Pochodząca z Łodzi tancerka pracowała z zespołem Ich Troje, gdy ten był u szczytu popularności. Jej ślub z Michałem Wiśniewskim, który odbył się na kole podbiegunowym, transmitowała stacja TVN. W 2003 roku na jej antenie zadebiutował reality show pt. "Jestem jaki jestem" z Mandaryną i Michałem w rolach głównych.

Rodzina patchworkowa

Niestety, związek z showmanem nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się w 2006 roku. Pani Marta nie stanęła ponownie na ślubnym kobiercu i nie doczekała się kolejnych dzieci. Tego samego nie można jednak powiedzieć o jej byłym mężu, który ożenił się kolejno z Anią Świątczak (para ma dwie wspólne córki – Etiennette oraz Vivienne), Dominiką Tajner oraz fotografką Polą (w styczniu 2021 roku przyszedł na świat ich syn Falco Amadeus).

W rozmowie z Oskarem Netkowskim dla portalu dziendobry.tvn Marta Wiśniewska zdradziła, że z byłym mężem łączą ją dobre stosunki.

- Kiedy się rozwodziliśmy, dzieci były bardzo małe. Na późniejszym etapie, jeśli pytały, to rozmawialiśmy o naszym rozstaniu. Jeśli nie pytały, to nie zahaczaliśmy o ten temat. Widzieli, jaka była relacja między nami. Wypracowaliśmy wspólny język i znaleźliśmy instrukcję obsługi siebie nawzajem. A dzieci jak gąbki - chłoną relację rodziców - wyznała.

Relacja z pozostałymi żonami

Zdradziła także, że zna wszystkie żony Michała Wiśniewskiego oraz jego pozostałe dzieci.

- Jest bardzo śmiesznie. Sami się z tego śmiejemy. Jak ostatnio dzieci jechały z Michałem i Polą na wakacje, to siedziałyśmy na schodach z Anią przed domem Michała i wszystkie dzieci ustawiałyśmy w szeregu i robiłyśmy zbiórkę. Jest nas bardzo dużo. Nie jeździmy wszyscy razem na wakacje. Natomiast dzieci jeżdżą i z Michałem, i ze mną. A jeśli chodzi o wigilię, to 23-ego jest u Michała, a 24-ego u mam. Jesteśmy patchworkową rodziną, dużo rzeczy robimy razem, ale żebyśmy aż tak żyli ze sobą, to też nie. Lubię mieć swoją przestrzeń. Lubię oddychać własnym powietrzem. Ale oczywiście przyjaźnimy się i dużo czasu spędzamy razem – zapewniła.

Pani Marta zdradziła również, że najmłodsza córka Michała Wiśniewskiego – Vivienne – uczy się tańca w Mandaryna Dance Studio.

- Nieźle sobie radzi i wgryza się w temat hip-hopu. Gdzieś widzę, że odnajduje swoją drogę. To są fajne dzieciaki – podsumowała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl