Blisko ludziMartyna Wojciechowska o nietypowej parze z Austrii. "Wiek to tylko liczba"

Martyna Wojciechowska o nietypowej parze z Austrii. "Wiek to tylko liczba"

Martyna Wojciechowska o niezwykłej parze seniorów
Martyna Wojciechowska o niezwykłej parze seniorów
Źródło zdjęć: © ONS

07.08.2020 13:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Martyna Wojciechowska na swoim profilu na Instagramie przybliżyła historię austriackiej pary, która pomimo wieku nadal poświęca każdą wolną chwilę na swoją pasję. Podróżniczka przyznała, że jest to dla niej duża inspiracja i potwierdza powiedzenie, że "wiek to tylko liczba".

Podróżniczka na swoim profilu na Instagramie często dzieli się historiami niezwykłych ludzi lub zjawiskami. Tym razem przybliżyła historię pewnej pary, która pomimo wieku nie rezygnuje ze swoich pasji.

Nella i Dietmar Ehrentraut

Nella, która ma 67 lat, i jej mąż Dietmar, który w tym roku skończył 73 lata, nadal świetnie bawią się na parkiecie. I to w jakim stylu! Małżeństwo Ehrentraut bierze udział w wielu konkursach tanecznych, z których często wraca z nagrodami lub wyróżnieniami, a filmiki z ich występów podbijają internet.

Para zaczynała swoją przygodę z tańcem w stylu lat 40. i 50. XX wieku. Potem zakochali się w rock and rollu i włączyli go do swojej choreografii. W ich układach tanecznych nie brakuje akrobacji i podnoszeń, a tempo czasami bywa zabójcze. Prywatnie są małżeństwem od 50 lat.

"Wiek to tylko liczba. Piękna para kiedyś i dzisiaj. Inspiracja!" – zachwalała Martyna Wojciechowska pod postem.

Również obserwatorzy podróżniczki byli wzruszeni i zafascynowani parą. W komentarzach pojawiały się same komplementy i gratulacje.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także