Blisko ludziMartyna Wojciechowska wspomina zabawę z dzieciństwa. Próbuje pocieszyć fanów w okresie kwarantanny

Martyna Wojciechowska wspomina zabawę z dzieciństwa. Próbuje pocieszyć fanów w okresie kwarantanny

Martyna Wojciechowska wspomina zabawę z dzieciństwa. Próbuje pocieszyć fanów w okresie kwarantanny
Źródło zdjęć: © ONS.pl
01.04.2020 11:45, aktualizacja: 01.04.2020 12:09

Martyna Wojciechowska opublikowała nagranie z Zakopanego, prezentujące jej ulubioną zabawę z dziecięcych lat. Proponuje ją fanom, jako inspiracje na spędzenie kwarantanny.

Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie Goralki102 – podróżniczki, która zwiedza w świat w czerwonej sukni. Tym razem została jednak w rodzinnym Zakopanem, gdzie podobnie jak w innych polskich miejscowościach, ostatnio spadł śnieg.

Martyna Wojciechowska pokazuje zabawę z dzieciństwa

Na nagraniu widać blogerkę w czerwonej sukni, przechadzającą się po ośnieżonym podwórzu i wydeptującą w śniegu kształt serca. Martyna Wojciechowska przyznała, że sama bawiła się tak w dzieciństwie i to dobra aktywność dla osób, które w okresie kwarantanny przebywają w domu z ogrodem.

"Można się zaktywizować, zainspirować i przesłać innym dużo miłości na kolejne dni!" Kto pamięta z dzieciństwa arcydzieła wydeptywane w śniegu? Uwielbiałam tę zabawę!” – napisała podróżniczka.

Fanom spodobało się nagranie, serce porównali do małego arcydzieła. "To była wspaniała zabawa i fantastyczne wspomnienia", "Toż to małe arcydzieło", "Cudownie" – komentowali internauci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl