UrodaCiało i twarzMaseczka liftingująca. Jaką wybrać? Poznaj alternatywę dla zabiegu chirurgicznego

Maseczka liftingująca. Jaką wybrać? Poznaj alternatywę dla zabiegu chirurgicznego

Maseczka liftingująca poprawi owal twarzy i zapewni nawilżenie.
Maseczka liftingująca poprawi owal twarzy i zapewni nawilżenie.
Źródło zdjęć: © Pexels
07.08.2020 13:33

Coraz częściej można spotkać się z kosmetykami, które z powodzeniem zastępują wiele zabiegów, np. maseczkę liftingującą. To produkt, który może zastosować każda kobieta, która marzy o poprawie wyglądu swojej twarzy. Z jej pomocą w skórę zostaną wchłonięte najważniejsze składniki odżywcze, a przy tym owal zostanie poprawiony. Czy korzystałaś już z maseczki liftingującej?

Maseczka liftingująca wspiera działanie każdego kremu nawilżającego i innego kosmetyku pielęgnacyjnego. Skutecznie odmładza i zapewnia naturalny blask skóry. Nie musisz już martwić się postępującymi zmianami na twarzy, bo maseczka liftingująca doskonale wesprze walkę ze zmarszczkami.

Maseczka liftingująca – w jaki sposób działa na skórę?

Maseczka liftingująca posiada skład nieco zbliżony do kremu odżywczego czy nawilżającego, ale stężenie składników jest zdecydowanie wyższe. Dzięki bogactwu witamin i minerałów pozwala na całkowite wchłonięcie substancji aktywnych. Regularne stosowanie maseczki liftingującej sprawi, że skóra stanie się bardziej napięta, gładka oraz wyraźnie miękka w dotyku.

Maseczka liftingująca – jakie składniki powinna zawierać?

Mocniejsze działanie maseczki liftingującej jest zależne od zawartych w niej składników. Pozostając na skórze dłużej, działa zdecydowanie i skutecznie. Już po pierwszym użyciu zobaczysz efekty gołym okiem. Jakie składniki są potrzebne w maseczce liftingującej?

  • kwas hialuronowy – wiąże cząsteczki wody i razem z kolagenem stanowi główny składnik skóry;
  • retinol – redukuje zmarszczki oraz zrogowaciałą warstwę naskórka;
  • elastyna – zapewnia jędrność i gładkość;
  • witamina E – przeciwutleniacz, który opóźnia proces starzenia się skóry.

Maseczka liftingująca – jaką wybrać?

Maseczka liftingująca może występować w formie klasycznej, jak również w płachcie, tubce, a także w wersji sproszkowanej. Intrygującym wariantem maseczki liftingującej jest ta, którą należy naciągnąć aż za uszy. Innowacyjnymi produktami są wszelkie maseczki wykonane z hydrożelowego materiału – z łatwością można ją nałożyć na twarz. Przy okazji zapewniają także idealne wchłonięcie składników odżywczych. Maseczka liftingująca poprawia wygląd brody, podbródka oraz policzków, dlatego też koniecznie wypróbuj ją dla wzmocnienia skóry i jej elastyczności.

Źródło artykułu:WP Kobieta