Blisko ludziMatka i jej 4 córki przeszły łącznie... 13 operacji piersi!

Matka i jej 4 córki przeszły łącznie... 13 operacji piersi!

Matka i jej 4 córki przeszły łącznie... 13 operacji piersi!
Źródło zdjęć: © 123RF

04.07.2012 12:32, aktual.: 04.07.2012 14:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

53-letnia Chantal Marshall i jej córki to prawdziwe rekordzistki. Łącznie przeszły 13 operacji plastycznych, czego nie dokonała jeszcze żadna inna rodzina w Wielkiej Brytanii. Jednak kobiety nie zamierzają spocząć na laurach.

53-letnia Chantal Marshall i jej córki to prawdziwe rekordzistki. Łącznie przeszły 13 operacji plastycznych, czego nie dokonała jeszcze żadna inna rodzina w Wielkiej Brytanii. Jednak kobiety nie zamierzają spocząć na laurach. Czekają, aż najmłodsza córka, 14-letnia Britney, także zdecyduje się na operację powiększenia biustu. – Podziwia swoje starsze siostry. Pewnie wkrótce sama zacznie oszczędzać na nowe piersi – mówi matka.

Chantal, matka i wzór do naśladowania dla córek, po czterech zabiegach nosi miseczkę GG. 30-letnia Emma również ma rozmiar GG (po zaledwie trzech operacjach). 21-letnia Ripley nosi rozmiar DD, przeszła jeden zabieg. 27-letnia Terri miała trzy operacje i nosi miseczkę HH. 26-letnia Tara przeszła dwa zabiegi i ma zaledwie miseczkę F.

Szacuje się, że matka i córki, zwane czasem Kardashiankami z East Midlands, mają w piersiach łącznie 3 litry silikonu.

Jedyną kobietą w rodzinie, która nie przeszła operacji powiększenia biustu, jest 14-letnia Britney. Jednak już teraz matka namawia ją na zabieg, oczywiście po uzyskaniu pełnoletności. – Najmłodsza córka podziwia swoje siostry. W tej chwili tak naprawdę nie ma tego, co nazywam piersiami – śmieje się Chantal.

- Uwielbiam to, że razem z córkami wyglądamy tak pięknie i efektownie. Operacje plastyczne sprawiły, że moje życie jest lepsze. Podziwiam styl takich gwiazd jak Katie Price – mówi Chantal.

- Często wychodzę z córkami na miasto. Ludzie na ulicy myślą, że jestem ich siostrą! To zawsze poprawia mi humor – dodaje. – Oczywiście 14-letnia Britney jest za młoda, żeby pić alkohol. Jednak już nie mogę się doczekać, kiedy zacznie z nami imprezować!

- Britney jest inteligentna i dobrze radzi sobie w szkole, więc nie boję się o nią – kontynuuje Chantal. – Córka podziwia swoje siostry. Już teraz farbuje włosy na blond, robi ostry makijaż i opala się. Jest tylko kwestią czasu, kiedy zacznie oszczędzać na nowe piersi.

Chantal ma także czterech synów. Obecnie jest w separacji z mężem. Pierwszą operację plastyczną przeszła w 1996 roku. Narzekała, że liczne ciąże zniszczyły jej figurę. – Mam teraz piersi pięknej dziewczyny i sądzę, że wyglądam wspaniale. Znowu czuję się młodo! – wyznaje.

Chantal zaznacza, że w rodzinie nie ma współzawodnictwa o rozmiar biustu. – Terri ma największe piersi. Są ogromne!

Najmłodsza Britney przyznaje, że już rozważa poddanie się operacji. – Rozmawiałam o tym z mamą i siostrami. Wszystkie uwielbiają swoje piersi i to, jak przyciągają uwagę. Może też zdecyduję się na operację. Jednak na razie chcę skupić się na nauce.

Co sądzą o tym mężczyźni z rodziny Marshall? – Myślę, że to dziwaczne – mówi 20-letni Danny, syn Chantal. – Czasami naprawdę nie rozumiem kobiet.

Tekst: na podst. The Sun/(sr/kg)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (128)
Zobacz także