GwiazdyMaturalne zdjęcie Anity Werner. Jej uśmiech w ogóle się nie zmienił

Maturalne zdjęcie Anity Werner. Jej uśmiech w ogóle się nie zmienił

Ania Werner pokazała się na dawnym zdjęciu.
Ania Werner pokazała się na dawnym zdjęciu.
Źródło zdjęć: © AKPA
06.05.2021 19:34

Anita Werner cały czas może poszczycić się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Zawdzięcza to swojej naturalności oraz szczerości, co sprawia, że prowadzone przez nią "Fakty" są chętnie oglądane. Prezenterka nie opowiada zbyt wiele o swoim życiu prywatnym, choć od czasu do czasu pozwala sobie zdradzić nieco więcej.

Dziennikarka dopiero niedawno wyjawiła, że jest w związku z Michałem Kołodziejczykiem. Para w ostatnim czasie zaręczyła się. Anita Werner bardzo chętnie korzysta z uroków Instagrama, na którym zamieszcza wiele ciekawych zdjęć oraz opisuje kolejne projekty. Niedawno pokazała starą fotkę, która jest bardzo na czasie.

Werner w czasach maturalnych

Anita Werner współpracuje z telewizją TVN do 2001 roku, czyli niemal od początku istnienia stacji. Początkowo była reporterką dla TVN24, ale z czasem dzięki swojemu profesjonalizmowi zaczęła prowadzić główne wydanie "Faktów" czy "Faktów po Faktach". Werner ma za sobą także epizody w serialach, ale zdecydowanie najlepiej poczuła się jako dziennikarka.

Bardzo często dzieli się w sieci zdjęciami z różnych okresów swojego życia na Instagramie. Werner nie wstydzi się starych zdjęć, a przy okazji ostatnich obchodów 20-lecia stacji, pokazała fotki z początków swojej kariery telewizyjnej. Maj to co roku miesiąc poświęcony maturom. Wiele osób sięga pamięcią do tamtych czasów, aby powspominać młodość. Również Anita Werner postanowiła opublikować swoje maturalne zdjęcie pochodzące sprzed 25 lat.

Na wspomnianej fotografii Werner promieniście się uśmiecha, ale uwagę zwracają jej włosy. Miała długie kręcone brązowe pasma zaczesane do tyłu. Mimo upływu ćwierć wieku, dziennikarka praktycznie wcale się nie zmieniła. "Matura 1996. Jak dobrze, że wtedy nie było obowiązkowej matematyki" - napisała pod zdjęciem.

Maturalne wspomnienia dziennikarki zauroczyły jej fanów, którzy pospieszyli z komentarzami: "Szczęśliwe roczniki lat 90. bez matmy na maturze", "Ale za to na studia 11 osób na jedno miejsce", "Ale cudna nastolatka", "Witam super pani wyglądała wtedy i teraz", "Ale śliczna maturzystka. U mnie na szczęście też bez matematyki", „Stąd ten uśmiech!”, „Pięknie Pani w dłuższych włosach!”.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (107)
Zobacz także